Dzieci celebrytów w miniaturowych wersjach aut rodziców
fot. Instagram/_rl9

Nie tylko Klara Lewandowska ma luksusowe autko! Dziecko Sylwii Bomby też!

Celebryci wydają na zabawki dla dzieci krocie. Autko córki Ani i Roberta Lewandowskich kosztuje niecałe 800 zł. Podpowiadamy, gdzie kupicie identyczne!
Milena Oszczepalińska
Dzieci celebrytów w miniaturowych wersjach aut rodziców
fot. Instagram/_rl9
Robert Lewandowski wywołał spore zamieszanie w sieci, publikując kilka dni temu zdjęcie, na którym jest w luksusowym samochodzie, a obok 3-letnia Klara siedzi w miniaturce auta taty. Ostatnio inna celebrytka, Sylwia Bomba, pochwaliła się, że jej córka również ma mniejszą wersję samochodu, jakim porusza się gwiazda reality-show „Gogglebox”. Obu dziewczynkom wiele dzieci może pozazdrościć takich zabawek.

Dzieci celebrytów w miniaturowych wersjach luksusowych aut

Robert Lewandowski zaszalał – kupił córce zabawkowy samochód marki Bentley, niemal identyczny, jakim on sam porusza się po drogach. Auto Klary również jest w kolorze butelkowej zieleni. Zdjęcie, które opublikował piłkarz na swoim profilu na Instagramie, wywołało zachwyt fanów. Niektórzy pisali nawet, że ich zadowoliłaby ich nawet ta miniaturowa wersja, jaką ma Klara. Sprawdziliśmy, ile kosztuje – w internecie zabawkowego Bentleya można kupić za prawie 800 zł!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Zobacz także: Robert Lewandowski na kwarantannie! Kiedy zobaczy córki?

Wydaje się, że fotografią Roberta Lewandowskiego zainspirowała się Sylwia Bomba, znana komentatorka z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanego w TTV. Celebrytka również udostępniła zdjęcie, na którym jej córka siedzi w miniaturowej wersji samochodu marki Mercedes-Benz, a ona sama stoi obok podobnego auta. Samochodzik jej córki jest czerwonym kabrioletem, a auto Sylwii Bomby to czarny sedan. Dodatkowo autko dziewczynki jest personalizowane – na tablicy rejestracyjnej widnieje jej imię.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Uważacie, że kupowanie dzieciom miniaturowych wersji własnych aut jest fajnym pomysłem, czy to już przesada? A może planujecie waszym dzieciom również sprawić podobny samochodzik?
Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy