GRY
 
 

Nie uwierzycie, co wywołało taki szok u kobiety w ciąży! - film

Chyba każda z nas zareagowałaby tak samo! Gratulujemy przyszłej mamie.


Chłopiec czy dziewczynka? To pytanie zadawała sobie chyba każda z nas będąc w ciąży. Choć często podkreślmy, że nie płeć, a zdrowie dziecka jest ważne, to w przypadku bycia mamą 6 chłopców, jak bohaterka filmu, płeć wdaje się mieć duże znaczenie.

Jakiej płci jest dziecko? Zdradzi ci to ... tort!

W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii dużą popularnością cieszą się nie tylko baby shower, ale również przyjęcie, podczas którego wszyscy zgromadzeni (włącznie z przyszłymi rodzicami) poznają płeć dziecka. Jak to działa? Przyszła mama podczas badania USG prosi lekarza o niezdradzanie płci dziecka, lecz zapisanie jej na kartce i włożenie w kopertę, Z taką ukrytą informacją udaje się do cukierni, gdzie zamawia tort. Jeśli cukiernicy znajdą na kartce napis "chłopiec" przygotowują tort, którego nadzienie jest koloru błękitnego, w przypadku dziewczynki wnętrze tortu będzie różowe. Dodajmy, że wygląd tort na zewnątrz nie zdradza płci dziecka.

Zobacz też: Nadchodzi moda na imprezy Baby Shower

Czy chciałabyś w ten sposób poznać płeć swojego dziecka?
Redakcja poleca: Chłopiec czy dziewczynka? Czy wygląd ciężarnej informuje o płci dziecka? - film
Czy córka kradnie urodę matce? Czy pojawiające się w ciąży plamy na twarzy, wypryski mogą być sygnałem, że nosisz pod sercem córeczkę? Prawda czy mit? Sprawdźmy!

Ocena (3 oceny)

4.0
Doładuj
Przeładuj