kuchnia z kartonu
fot. Rodessa Villanueva-Reyes

Nie uwierzysz, co można zrobić dla dziecka ze zwykłych kartonów!

Pewna mama zrobiła córeczce najpiękniejszą kuchnię świata. Najpiękniejszą, bo jedyną w swoim rodzaju!
Beata Turska
kuchnia z kartonu
fot. Rodessa Villanueva-Reyes
Rodessa Villanueva-Reyes , mama z Filipin, zrobiła dla swojej córeczki najpiękniejszą kuchnię na świecie!Nie musiała wydać gór złota na plastikowe mebelki czy różowe miksery, jakich w sklepach z zabawkami są dziesiątki. 
Wykorzystała stare kartony, naklejki, wydruki z domowej drukarki (np. ten z nazwą  "Audrey's Cafe&Restaurant), kolorowy papier i inne rzeczy, które można znaleźć w każdym domu.

Kartonowa kuchnia spodobała się nie tylko córeczce Rodessy. Jej zdjęcia błyskawicznie  podbiły internet i media.

Zobacz także: Nowe życie starych lalek - po metamorfozie wyglądają lepiej niż wcześniej!
 
 

thank you ecodaisy! wow 36,000 shares for this page alone. thank you so much!

Opublikowany przez Rodessa Villanueva Reyes na 10 marca 2016W kuchni, którą Rodessa stworzyła dla swojej córeczki,  jest wszystko, co trzeba:  kuchenka z piekarnikiem (z kartonu), zlew (z osadzonej w blacie metalowej miski), kran (z części dozownika mydła), kuchenka mikrofalowa (z kartonu).
Są nawet kafelki (z kwadratów wyciętych z papieru do pakowania prezentów) i prawdziwe, bezpieczne gadżety kuchenne, np. drewniane łyżki czy małe garnki.
Gratulujemy pomysłu!

Zobacz także: DIY - Zrób mi to, mamo
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy