GRY
 
 

Nie uwierzysz, czego naprawdę pragną dzieci! Twoje też - film

Dlaczego robimy wszystko, by dzieci nie otrzymały na Boże Narodzenie tego, czego chcą?

Dziewczynka pisze list do Mikołaja

Prosty eksperyment doprowadził rodziców do łez. Ty też, zanim obejrzysz ten film, przygotuj sobie paczkę chusteczek. Zobacz nietypowy eksperyment i poznaj prawdę o dziecięcych świątecznych marzeniach.

Czego pragną dzieci?

Grupę dzieci poproszono o napisanie listu do Mikołaja. Dzieci wpisywały kolejne zabawki, o których marzyły przez cały rok. Chwilę później usłyszały kolejną prośbę, tym razem o napisanie listu do rodziców. Tu właśnie następuje moment, w którym po raz pierwszy możesz przygotować się na użycie chusteczek. Dziecięce listy do rodziców zawierały takie prośby, jak:
  • chcę, żebyście spędzali ze mną więcej czasu
  • żebyście zwracali na nas nieco większą uwagę
  • jedli z nami częściej kolację
  • żebyście mnie łaskotali
  • czytali bajki
  • żebyśmy spędzili cały dzień razem.
Dziecięce świąteczne prośby do rodziców są niezwykle wzruszające, ale to, co stało się potem jeszcze mocniej ściska za serce. Dzieci usłyszały kolejne polecenie: "Jeśli mógłbyś wybrać tylko jeden z dwóch listów, który byś wysłał?". Jak myślicie, jaka odpowiedź padła u wszystkich dzieci?

Zobacz też: Ubieranie choinki i wspólne biesiadowanie ważniejsze od prezentów!
 
 

Bardzo sympatyczny film z Hiszpanii o tym, co NAPRAWDĘ nasze dzieci chciałyby dostać na Święta. Wprawdzie tam prezenty...

Posted by Mniej ekranu, więcej rodziny on 13 grudnia 2014

Podsumowaniem filmu niech będą słowa jednej z mam: "Myślisz, że starsza się dawać im wszystko, a to, co jest najlepsze, to właśnie ty".
Niby takie proste, ale czy i tak nie skończy się na tym, że wybierzesz kolejną zabawkę na świąteczny prezent?
Redakcja poleca: Jak zrobić bombki ze wstążką ze styropianu [WIDEO]
Zobacz, jak zrobić efektowną styropianową bombkę ze wstążkami. Zobacz nasz instruktaż, czyli ozdabianie świątecznej bombki styropianowej krok po kroku.

Ocena (3 oceny)

5.7
Doładuj
Przeładuj