fot. Facebook/AmberSacrison

Nie uwierzysz, z jakiego powodu ta kobieta poszła do fryzjera!

Wizyta u fryzjera to mycie włosów, strzyżenie, czasem koloryzacja albo modelowanie. Amanda Parrish poszła do salonu fryzjerskiego z innego powodu. Chciała… poznać płeć dziecka!
Hanna Szczesiak
fot. Facebook/AmberSacrison
Amanda postanowiła, że o płci dziecka dowie się w nietypowy sposób. Poszła do salonu z zapisaną na kartce informacją od lekarza o płci dziecka i poprosiła fryzjerkę, żeby zafarbowała jej włosy – na różowo, jeśli będzie miała córeczkę lub na niebiesko, jeśli urodzi synka.

Reakcja Amandy została nagrana i udostępniona na Facebooku. Film ma już ponad 8 milionów wyświetleń! Od razu widać, że Amanda czekała na taką wiadomość... Zobacz sama:Gdy Amanda zobaczyła niebieskie włosy, oszalała z radości! Przyznała żartobliwie, że na widok różowych włosów mogłaby się rozpłakać. 

Jeśli macie wątpliwości, czy farbowanie włosów w ciąży nie zaszkodzi dziecku, odpowiadamy: koloryzacja w czasie ciąży jest bezpieczna! W czasie pierwszego trymestru lepiej powstrzymać się od farbowania, jednak składniki farb nie wpływają na rozwój dziecka.

Co sądzicie o takim nietypowym sposobie poznania płci dziecka? Dziwny czy uroczy? 

Polecamy: Czy farbowanie włosów w ciąży jest bezpieczne? Zobacz film!
 
Redakcja poleca: Jakie zabiegi fryzjerskie są bezpieczne w ciąży?
Farbowanie włosów, balejaż, trwała czy choćby rozświetlające refleksy we włosach – każda kobieta lubi poprawić sobie samopoczucie wizytą u fryzjera. Jednak czy te wszystkie zabiegi są bezpieczne także w ciąży? Odpowiada fryzjerka, Patrycja Krzykowska, z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy