Nie wiedziała, że jest w ciąży
fot. AdobeStock

Była przekonana, że to kamienie nerkowe. Niespodziewanie urodziła trojaczki

Kobieta nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Myślała, że skurcze porodowe to atak kamicy nerkowej.
Dominika Bielas
Nie wiedziała, że jest w ciąży
fot. AdobeStock
Mieszkanka Południowej Dakoty (USA) poczuła silne bóle brzucha i pleców. Była przekonana, że to atak kamicy nerkowej, który już kiedyś przechodziła. Gdy ból stał się nie do zniesienia, postanowiła zgłosić się do szpitala, gdzie dowiedziała się, że jest w 34. tygodniu ciąży.

Potrójna niespodzianka

Choć para była w szoku, zaskoczeń było jeszcze więcej. Pacjentka została poinformowana, że poród się rozpoczął i że względu na ciążę bliźniaczą zostanie przeprowadzone cesarskie ciecie. Ostatecznie okazało się, że jest aż trójka maluszków! Na świat przyszedł jeden chłopiec i dwie dziewczynki, każde po ok. 1,8 kg. Dannette i jej mąż Austin nazwali dzieci Blaze, Gypsy i Nikki. Para jest szczęśliwa, ale nadal nie dowierza, bo nie planowała ciąży i ma już dwójkę dzieci. Zdziwienie nie kryje także personel szpitala, gdyż trojaczki poczęte naturalnie zdarzają się niezwykle rzadko (1 na 9 000 urodzeń). 
Redakcja poleca: Agnieszka Hyży o swojej patchworkowej rodzinie: „Martusia już się przyzwyczaiła” [WIDEO]
Agnieszka Hyży stara się stworzyć prawdziwy dom dla swojej 7-letniej córki. Jak w tej sytuacji odnalazł się jej mąż, Grzegorz Hyży, i jakie relacje nawiązał z dziewczynką? Dziennikarka przyznała, że duże znaczenie miał wiek Marty: gdy poznała Grześka, jej córeczka była malutka.

Nie wiedziała, że rodzi

Poród ten wzbudza wiele emocji dlatego, że Dannette do samego końca nie wiedziała, że jest w ciąży. Twierdzi, że nie doświadczyła porannych mdłości, ani nie czuła ruchu dzieci. Nie zdradziła nic więcej. Jak to możliwe, że nie wiedziała o ciąży? Co jakiś czas słyszy się o podobne historie. Często wynika to z niewiedzy młodej mamy, ale czasem to natura płata figla. Sa panie, które mają bardzo mały brzuszek i myślą, że tylko trochę przytyły. Czasem silne mięśnie trzymają macicę, więc próżno szukać ciążowych krągłości. A co z miesiączką? W większości podobnych przypadków panie po 40. myślą, że to wcześniejsza menopauza, młodsze, że to efekt leczenia hormonami. Są też panie, które są przekonane, że ciało po porodzie nie wróciło jeszcze do poprzedniej formy, a okres się jeszcze nie pojawił.

Źródło: newsweek.com [content:0_27244,0_26265,2_1026,0_22039:CMNews]
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy