GRY
 
 

Zginął synek Filipa Chajzera. To był wypadek!

Dziennikarz poinformował o tragedii na Facebooku. 10-letni Maks zginął w wypadku samochodowym. Tysiące ludzi wspiera Filipa Chajzera. O internetowym hejcie i głupich komentarzach nie będziemy pisać.

Filip Chajzer
Do tragedii doszło w czwartek, 16 lipca. Tak sam Filip Chajzer napisał o tym na facebooku:

„Moi kochani. Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl. Wobec tak ogromnej tragedii proszę o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich. Filip Chajzer”

To był wypadek samochodowy

Maks Chajzer zginął w wypadku samochodowym pod Płońskiem. Auto prowadzone przez teścia Filipa Chajzera niespodziewanie uderzyło w naczepę tira, stojącego na poboczu drogi. Dziadek chłopca prawdopodobnie zasłabł. Dziecko siedziało na miesjcu pasażera, zginęło na miejscu. Kierowca samochodu jest w szpitalu.
Maksymilian był jedynym synem Filipa i Julii Chajzerów.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Modlitwy i kondolencje

Fani Filipa Chajzera wpisują pod postem na facebooku kondolencje i wyrazy współczucia. Są tego tysiące. Poruszających słów, zapewnień o modlitwie.

Dołączamy się do szczerych kondolencji. Współczujemy bardzo wszystkim bliskim Maksa.
Nie będziemy też publikować zdjęć naruszających prywatność rodziny.


O hejterach, którzy złośliwie komentują tę tragedię (!?!) nie będziemy pisać. Nie będziemy ich cytować. Oni nie są ważni.
 

Ocena (2 oceny)

4.5
Doładuj
Przeładuj