GRY
 
 

Niebezpieczna nakładka sedesowa? Twoje dziecko też może to zrobić

Dzieci mają różne pomysły. Niektóre z nich są całkiem zabawne, ale mogą okazać się niebezpieczne. Tak było w przypadku tego kilkulatka.

Chłopiec włożył na głowę nakładkę sedesową i utknął
fot. facebook.com/peachykeenmumma
Dzieci mają niezwykłą zdolność do wpadania w tarapaty. Jednym z takich maluchów jest 3-letni Charlie. Mama znalazła go w łazience z nakładką sedesową... na głowie. Wydało jej się to na tyle zabawne, że chwyciła za telefon i zrobiła synkowi kilka zdjęć. Szybko okazało się, że nie jest to powód do śmiechu. 

Śmiech przez łzy

"Kiedy robiłam to zdjęcie, nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno będzie usunąć nakładkę z jego głowy. Pomyślałam, że szybko zrobię zdjęcie, które pokażę mu w dniu 21. urodzin, a potem mu pomogę. To nie było takie łatwe. Właściwie, zaczęłam panikować, kiedy przekonałam się, jakie to trudne. (...) Tak trudno było zdjąć to z niego tak, żeby go nie skrzywdzić. To wymagało współpracy dwóch osób. Czy nakładki nie powinny zawierać jakichś ostrzeżeń?" – napisała pod zdjęciem mama chłopca. Jessica opublikowała zdjęcie Charliego, żeby ostrzec innych rodziców. “Wyobrażałam sobie, że konieczna będzie interwencja strażaka albo mój mąż będzie musiał użyć jakichś narzędzi. Charlie nic takiego nigdy nie robił, przypuszczam, że pomyślał, że zabawnie będzie włożyć nakładkę na głowę" – wyznała Jessica. 

Uważajcie na swoje pociechy! Coś, co wygląda na zabawę, może być tak naprawdę niebezpieczne... Miałyście podobne sytuacje?

Czytaj także: źródło: kidspot.com.au
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj