Wzruszający spot o macierzyństwie Fundacji Nutricia
fot. Facebook/1000 Pierwszych Dni

"Niełatwo jest być mamą" – gwarantujemy, ten film wzruszy każdą z was!

Ten krótki film o roli mamy w życiu dziecka poruszy każdą z was. Co chciałoby ci powiedzieć twoje dziecko, gdyby tylko mogło? Sprawdź!
Hanna Szczesiak
Wzruszający spot o macierzyństwie Fundacji Nutricia
fot. Facebook/1000 Pierwszych Dni

Krótki film o macierzyństwie

Co czuje i co myśli dziecko, które rozwija się pod sercem mamy? Co chciałoby ci powiedzieć, kiedy płaczesz, kiedy się boisz, kiedy masz dość słuchania dobrych rad i kiedy przestajesz mieścić się w ulubione dżinsy? W tym wzruszającym filmie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania. Zobacz sama:
 

 
"Pamiętam, gdy płakałaś jednej z tych nocy, kiedy zwątpiłaś w to, że będziesz dobrą mamą. Chciałem ci wtedy powiedzieć, że tak, że będziesz. Ale zasnąłem – od ciepła i od dźwięku twojego głosu" – tych słów potrzebuje każda ciężarna i każda młoda mama. W końcu "niełatwo jest być mamą".
Redakcja poleca: Jak reagować na histerię dziecka [WIDEO]
Wielu rodziców, których dziecko robi sceny w miejscach publicznych, zastanawia się, jak reagować na histerię dziecka. W takiej sytuacji nie warto zwracać uwagi na reakcję i krytyczne uwagi otoczenia. Najważniejsze jest zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa. Na rozmowę przyjdzie czas, gdy dziecko się uspokoi.

Wykorzystaj pierwsze lata życia swojego dziecka

Ten poruszający spot powstał z inicjatywy 1000 Pierwszych Dni Fundacji Nutricia. Głównym celem programu 1000 Pierwszych Dni jest uświadomienie ciężarnych i młodych mam, że pierwsze 1000 dni życia dziecka ma fundamentalne znaczenie dla jego zdrowia w przyszłości. To wtedy rozwijają się układ pokarmowy i układ odpornościowy, rozwija się mózg, kształtują się pierwsze nawyki żywieniowe.

Co sądzicie o tym filmie? Wzruszył was równie mocno jak nas? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz także: Każda mama czasem upada... Ten film podbił nasze serca!

Źródło: Facebook 1000 Pierwszych Dni
Oceń artykuł

Ocena 5 na 10 głosy

Zobacz także

Popularne tematy