Laboratoria Dermatologiczne Avène wprowadziły zmianę formuły produktów przeznaczonych do ochrony wrażliwej skóry dzieci:

Reklama

INNOWACJA polega na zapewnieniu bardzo szerokiego spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB oraz fotostabilności przy jednoczesnej redukcji zarówno ilości jak i stężenia filtrów w składzie produktów - co z kolei zapewnia jeszcze wyższą tolerancję przez każdy rodzaj skóry wrażliwej.

Sukces nowej formuły produktów dla dzieci SPF 50+:

Zobacz także

  • Jeszcze wyższa tolerancja produktu przez wrażliwą skórę dziecka(dzięki redukcji o 20% całkowitego stężenia filtrów eliminacji okrokrylenu)przy jednoczesnym zapewnieniu bardzo szerokiego spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB i UVA.
  • INNOWACJA: fotostabilność na poziomie 90% - dermokosmetyki chronią skórę dziecka w tym samym stopniu przez cały czas stosowania.
  • Unikalna ochrona przed działaniem wolnych rodników - produkty dla dzieci 50+ zapobiegają uszkodzeniom DNA komórkowego skóry powodowanym przez wolne rodniki, dzięki zawartości Pre-tokoferylu, prekursora witaminy E. Pre-tokoferyl zapewnia pośrednią ochronę przeciwsłoneczną, sprzyja regeneracji komórek i zachowaniu dobrego stanu skóry.
  • Udoskonalona konsystencja i walory kosmetyczne: mleczko oraz spray’e stają się przeźroczyste po aplikacji na skórę, nie pozostawiają białego filmu - dzięki usunięciu dwutlenku tytanu. Nie pozostawiają uczucia lepkości, doskonale się wchłaniają. Woda termalna Avène zawarta w produktach działa kojąco i łagodząco na skórę. Produkty wodoodporne, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowe, hipoalergiczne,

materiały prasowe

materiały prasowe

materiały prasowe

Mleczko do ciała SPF 50+ - pojemność 100 ml, cena około: 73.00 zł

Spray do ciała SPF 50+ - pojemność 200 ml, cena około: 90.00 zł

Reklama

Spray do ciała SPF 30 – pojemność 200 ml, cena około: 85.00 zł

Reklama
Reklama
Reklama