Czasami bardzo sceptycznie podchodzimy do newsów z dziećmi gwiazd (naprawdę, tak samo jak i wy), ale skoro śledzimy najnowsze trendy w modzie dziecięcej, nie mogłyśmy nie zauważyć czerwonej sukienki Klary Lewandowskiej w misie i choinki. Świąteczny nowoczesny szyk niemowlęcy to coś dla nas! Sukienka jest urocza, wygodna i naprawdę modna. Podoba nam się, że jest wizytowa, a jednocześnie nie jest przesadnie zdobiona i odpowiednia dla takiego malucha. To polska marka Mirtillo z Jasła, a sukienki są szyte na zamówienie. Sukienka kosztuje 139 zł plus koszty przesyłki. Można ja zamówić na portalach społecznościowych.

Reklama

Moda na drobne dziecięce, ale nie disneyowskie wzorki, taki styl bardziej skandynawski panuje już od dawna, choć nie wszystkie mamy lubią taki trend. A wam jak się podoba taki klimat w modzie dziecięcej? To drogo, czy nie za wizytową, świąteczną sukienkę dla takiego maluszka?

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Mama małej modnej Klarci zaprezentowała córkę w wizytowej kreacji, a sama wybrała jeszcze bardziej wygodny look z legginsami w intensywnym supermodnym kolorze (plus skarpetki Nike).

Jak wam się podoba taki nowoczesny szyk dla młodej mamy? Nosiłybyście chętnie? My jesteśmy na tak!

Zobacz także

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama