Idealne rozwiązanie dla całej rodziny:
- wysoka jakość materiałów
- idealne połączenie nowoczesnego, odważnego designu z elegancją
- wygoda obsługi i niezawodność
- możliwość wykorzystania wózka w zestawie 3w1: specjalnie zastosowany system Modulo Clip umożliwia wpięcie do wózka gondoli Windoo, fotelika dla dzieci do 13 kg Bebe Confort Creatis, bez używania dodatkowych adaptorów. W ten prosty sposób daje możliwość korzystania z tradycyjnego głębokiego wózka lub praktycznego zestawu do przewożenia niemowląt czy też komfortowej spacerówki. Wózek Elea bez trudu dostosujesz do potrzeb rosnącego dziecka. To ważne, bo Elea może towarzyszyć Waszej rodzinie ok. 3 lat!

Reklama

Dzięki patentowi firmy Bebe Confort, systemowi Modulo Drive można zmienić zawieszenie np. z miękkiego na twarde oraz zablokować lub zwolnić kółka wciskając przycisk na rączce wózka.

Niezwykle lekka konstrukcja oraz możliwość składania i rozkładania wózka dosłownie ”jednym ruchem ręki”, pozwala bez trudu obsługiwać wózek. Komfortu dodaje regulacja wysokości rączki. Kółka w 2 rozmiarach ułatwiają manewrowanie.

Zobacz także

Z takim wózkiem możecie wybrać się zarówno na spacer do parku, jak i wyjechać na wakacje – nie zawiedzie w żadnej sytuacji i z pewnością zmieści się do bagażnika Waszego samochodu.

Co najważniejsze pozwoli Wam być z dzieckiem wszędzie razem i zawsze blisko!

www.bebeconfort.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama