Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
butelki_grupa.jpg
Zakupy

Butelka do karmienia AVENT Airflex

Butelka do karmienia AVENT Airflex wspiera zdrowe, aktywne karmienie i redukuje kolkę.

Podczas karmienia piersią Twoje dziecko w naturalny sposób kontroluje wypływ mleka. Jest to aktywne ssanie, które pomaga kształtować zdrowe wzorce karmienia.

Butelka Airflex została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić wypływ mleka w tempie, które kontroluje dziecko, podobnie jak podczas karmienia piersią. Dzięki temu mniejsze jest ryzyko przekarmienia i ulewania.

Smoczek o naturalnym kształcie  wspiera karmienie piersią. Dziecko wykonuje podobne ruchy językiem i żuchwą jak podczas ssania piersi. W rezultacie o wiele łatwiej łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Jedyna butelka o klinicznie potwierdzonej redukcji kolki*. Badania kliniczne prowadzone przez lekarzy na Uniwersytecie Londyńskim i Cambridge udowodniły, że dwutygodniowe niemowlęta karmione Butelką AVENT Airflex rzadziej cierpiały z powodu kolki i były bardziej zadowolone po obudzeniu się, niż dzieci karmione standardową butelką.

Kawa w ciąży: czy można ją pić i czy jest bezpieczna? Skutki przyjmowania kofeiny w ciąży

konkurs Philips Avent
Philips
Patronaty
WYNIKI Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent
Weź udział w konkursie, napisz, co poczułaś, gdy pierwszy raz zobaczyłaś swoje dziecko i wygraj wspaniałe nagrody od Philips.

Moment, w którym świeżo upieczona mama, po raz pierwszy trzyma w ręku swe długo wyczekiwane maleństwo, jest niezwykłym przeżyciem. Pomimo zmęczenia i wysiłku związanego z porodem, każda mama z niecierpliwością pragnie zobaczyć, jak wygląda pociecha, którą przez 9. miesięcy nosiła pod sercem. Ty też z pewnością pamiętasz, jakie były twoje pierwsze myśli i spostrzeżenia z tym związane. Jeżeli tak, weź udział w naszym konkursie. Opisz w kilku słowach, co poczułaś lub pomyślałaś, kiedy pierwszy raz zobaczyłaś swoje dziecko? Możesz wygrać 1 z 3 laktatorów Philips Avent, zaprojektowanych z myślą o cichym i dyskretnym odciąganiu. Nagrody 1 z 3 pojedynczych laktatorów elektrycznych Philips Avent (Model: SCF332/31) Cena detaliczna: 589zł Zwycięzcy: KHJB Gatkens MummyAgnes   Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że pokarm trafia bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby cały pokarm znalazł się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu sprawiają, że pokarm łatwiej wypływa. Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania — zgodnie ze swoimi preferencjami. Urządzenie posiada nakładkę masującą , która ma miękką, aksamitną fakturę i która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Nakładka została zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu.  Laktator zawiera również butelkę i smoczek Natural , umożliwiające naturalne przysysanie się. Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś,...

butelki antykolkowe
Adobe Stock
Karmienie
Butelka antykolkowa: dlaczego przyda się dla noworodka? [NASZ RANKING BUTELEK]
Butelka antykolkowa jest tak zbudowana, by noworodek nie połykał powietrza. Oto nasz redakcyjny przegląd 6 najlepszych butelek, które mają pomóc w łagodzeniu ataków kolki u noworodka i niemowlaka.

Butelka antykolkowa pomaga w zwalczaniu kolki u noworodków i niemowląt. To specjalna butelka wyposażona w zaawansowane systemy redukcji powietrza w pokarmie, który do niej trafia. Oto nasz redakcyjny przegląd butelek antykolkowych dla noworodków i niemowląt . Sprawdzamy, na jakie udogodnienia możesz liczyć. Spis treści: Butelka antykolkowa - co to jest? Butelka antykolkowa Nanobebe Butelka antykolkowa Avent Natural Butelka antykolkowa Haberman Butelka antykolkowa Dr Brown's Butelka antykolkowa Bebe Due Medic Butelka antykolkowa Tommee Tippee Butelka dla noworodka - antykolkowa Butelka antykolkowa dla noworodka tym różni się od zwykłych butelek, że ma specjalny system odpowietrzania. Gdy dziecko ssie smoczek, do środka butelki nie dostaje się powietrze. Dzięki temu niemowlę go nie połyka. A jak wiadomo – połknięte w nadmiarze powietrze jest przyczyną bolesnych gazów w brzuszku . Cechy charakterystyczne butelek antykolkowych: smoczek zatrzymujący powietrze wentyl (rurka) odpowietrzający ergonomiczny (zakrzywiony) kształt   Wady Zalety może pomóc w łagodzeniu objawów kolki i zapalenia ucha   ze względu na kształt trudniej ją domyć niż zwykłą butelkę     Butelka antykolkowa dla noworodka Nanobebe, Marko Butelka inna niż wszystkie. Wyglądem przypomina kobiecą pierś i jest przeznaczona do podawania dziecku kobiecego pokarmu. Pozwala przechować 150 ml mleka. Cena: ok. 40 zł Nasza opinia: Rewolucyjny kształt ułatwia trzymanie butelki. Łatwo się ją czyści (można myć w zmywarce) i składa (można to zrobić jedną ręką). Co bardzo ważne – jest wolna od BPA (Bisfenol A).     Butelka antykolkowa, Avent Natural Butelka ma pojemność 260 ml i smoczek...

mama, niemowlę, karmienie piersią
Karmienie
Powrót do pracy a karmienie piersią
Czy warto karmić piersią, jeśli wkrótce planujesz powrót do pracy? Otóż tak! Nowoczesne akcesoria do karmienia piersią ułatwią Ci to zadanie.

Im więcej czasu możesz spędzić z dzieckiem, tym lepiej dla Was obojga. Nawet jeśli wr—cisz do pracy, możesz w dalszym ciągu karmić dziecko rano, wieczorem oraz w weekendy, a podczas Twojej nieobecności maleństwo może być karmione odciągniętym mlekiem. Laktator Philips AVENT ISIS (fot.1) pozwoli Ci odciągać mleko bezpośrednio do butelki AVENT lub pojemnika VIA . Laktator został zaprojektowany w sposób, w jaki Twoje dziecko ssie pierś, a dodatkowo jest łatwy i wygodny w użyciu. Butelka i smoczek AVENT naśladują kształt i funkcje piersi, pomagając łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.     Dla mam pracujących bardzo przydatny będzie Zestaw Businesswoman (fot. 2), który zawiera wszystko czego potrzebujesz, by odciągać i przechowywać mleko, kiedy jesteś z dala od dziecka. Możesz także używać Laktatora Philips AVENT ISIS z systemem VIA (fot. 3), by przechowywać i przenosić pokarm oraz karmić swoje maleństwo.[CMS_PAGE_BREAK] Jeśli pragniesz komfortu, który zapewnia Laktator Philips ISIS , ale jednocześnie wybierasz łatwość użycia laktatora elektrycznego, powinnaś wypróóbować Laktator Elektroniczny Philips AVENT iQ (fot. 4), to inteligentne urządzenie, które uczy się i powtarzaja Twój własny rytm odciągania pokarmu, podczas gdy Ty możesz się zrelaksować.                      

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko
Aktualności
Kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko? Przepisy w 2023
Ewa Janczak-Cwil
rekrutacja do szkół podstawowych
Aktualności
Rekrutacja do szkoły podstawowej 2023: zasady, zapisy. Kiedy zaczyna się nabór?
Ewa Janczak-Cwil
przedszkole integracyjne
Edukacja
Przedszkole integracyjne: co to jest, dla kogo? Program
Magdalena Drab
Rekrutacja do szkół średnich: jak wygląda, ważne terminy, obliczanie punktów
Aktualności
Rekrutacja do szkół średnich: kiedy składa się papiery do liceum? Kalendarz 2023
Luiza Słuszniak
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi
Prawo i finanse
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi – aktualne przepisy
Ewa Janczak-Cwil
Wielki Post: co to jest, ile trwa, historia, symbole
Święta i uroczystości
Wielki Post: ile trwa, historia, symbole, jak się go obchodzi? Kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku?
Luiza Słuszniak
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu
Święta i uroczystości
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu i czy są obowiązkowe
Luiza Słuszniak
kiedy wakacje
Aktualności
Kiedy wakacje w 2023 roku – początek i zakończenie, jak planować letni wypoczynek?
Ewa Janczak-Cwil
Opieka nad żoną po porodzie
Prawo i finanse
Opieka nad żoną po porodzie 2023: kto ma prawo do zwolnienia i na jak długo?
Joanna Biegaj
Czy alimenty wlicza się do dochodu
Prawo i finanse
Czy alimenty wlicza się do dochodu: czy liczą się do zasiłku rodzinnego i do kredytu?
Milena Oszczepalińska
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Uczeń
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Luiza Słuszniak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
Pewniaki na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
Język polski
Pewniaki na egzaminie ósmoklasisty: co warto powtórzyć przed egzaminem z języka polskiego?
Luiza Słuszniak
AMR, schemat żywienia niemowląt
Dieta
Schemat żywienia niemowląt: aktualne zalecenia 2023
Magdalena Drab
olej z wiesiołka
Starania o dziecko
Olej z wiesiołka na płodność: czy pomaga zajść w ciążę?
Magdalena Drab
poród w szpitalu
Poród naturalny
Chwyt Kristellera – co to jest, jak wygląda, czym grozi i czy to legalne?
Luiza Słuszniak
Edukacja
Rodzaje przedszkoli: poznaj typy przedszkoli, by wiedzieć, które będzie najlepsze dla twojego dziecka
Luiza Słuszniak
Egzamin ósmoklasisty 2022  z języka polskiego. Zakres materiału
Uczeń
Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka polskiego: co trzeba umieć, zakres materiału
Luiza Słuszniak