Fanki Agnieszki Kaczorowskiej zachwycone naturalnym zdjęciem, które pokazała
fot. Instagram/agakaczor/kolaż mamotoja.pl

Niepozowane zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej z córką zachwyciło fanów. „Najcudowniejsze ze wszystkich!”

Ostatnia fotografia, którą tancerka opublikowała na Instagramie, wyjątkowo nie podzieliła fanów. Rzeczywiście jest niezaprzeczalnie piękna?
Milena Oszczepalińska
Fanki Agnieszki Kaczorowskiej zachwycone naturalnym zdjęciem, które pokazała
fot. Instagram/agakaczor/kolaż mamotoja.pl
Agnieszka Kaczorowska raczej nie ma szczęścia do zdjęć, które publikuje na Instagramie. Niemal za każdym razem, gdy chwali się czymś fanom, oprócz pochwał i miłych słów, otrzymuje sporo przykrych komentarzy. Internauci wytykają jej brak odpowiedniego doświadczenia w wychowaniu, złą opiekę nad córą, zazdroszczą też częstych podróży. Właściwie każdy post, który gwiazda zamieszcza w sieci, zalewany jest falą krytyki. Jednak ona zupełnie się tym nie przejmuje i dalej pokazuje swoje życie prywatne, nie zważając na to, że nie wszyscy aprobują jej wybory.

Tym razem jednak, o dziwo, zdjęcie, które pojawiło się na profilu tancerki, nie podzieliło fanów. Wszyscy pisali, że jest piękne, cudowne i słodkie. Tymczasem Agnieszka Kaczorowska przyznała, że właściwie nie zamierzała go wrzucać…

Niepozowane zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej urzekło internautów

Pod ostatnią fotografią, którą celebrytka opublikowała na Instagramie, napisała: „Nie jest to zdjęcie, które planowałam tu wrzucić, ale chwyta mnie za serce, wyraża więcej niż tysiąc słów i chcę się z wami nim podzielić”.

Okazało się, że publikacja tego właśnie zdjęcia była strzałem w dziesiątkę. Fani nie kryli zachwytu nad tym, jak piękny obrazek ono przedstawia. Rzeczywiście fotografia jest wyjątkowo rozczulająca, pokazuje miłość i więź, jaka łączy Agnieszkę i Emilkę, w dodatku jest zupełnie niepozowana, naturalna. Internauci jednym głosem okrzyknęli ten post tancerki najcudowniejszym ze wszystkich. Wam też się podoba?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy