GRY
 
 

Niesamowite: drugi raz urodziła dziecko tego samego dnia co księżna Kate

Trudno w to uwierzyć, ale Polka mieszkająca w Wielkiej Brytanii urodziła drugi raz w tym samym dniu co księżna Kate. Z tego powodu nasza 35-letnia rodaczka stała się gwiazdą angielskich mediów.

fot. Screen/Daily Mail
Zobacz także: Księżna Charlotte dostała prezent z Polski

Monika Tano swoją pierwszą córkę Lilianę urodziła 22 lipca 2013, czyli tego samego dnia co w rodzinie królewskiej urodził się potomek księcia Williama księżnej Kate  George. A teraz  – 2 maja kobieta  urodziła drugą córeczkę o imieniu Aurelia. A dokładnie tego samego dnia na świat przyszła księżniczka  Charlotte Elizabeth Diana. W wywiadzie dla Daily mail Monika Tano sama mówi o wielkim przypadku.
- Nie mogłam w to uwierzyć, że po  raz drugi poród mój i księżnej przypadł tego samego dnia – powiedziała Polka.
A zbieg okoliczności jest olbrzymi. Bowiem księżna Kate urodziła tydzień po terminie natomiast Polka wydała córkę na świat tydzień przed terminem.
Źródło: Daily Mail

Polecamy: Cena korony. Czy młoda mama ma czego zazdrościć księżnej Kate?
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj