rodzice nietypowi szukają niani dla dwójki dzieci - warunki marzeń
fot. screen/instagram.com/sailoceans/

Ania i Bartek szukają opiekunki dla dwóch synków. Nie uwierzycie gdzie!

Tym rodzicom i dzieciom można pozazdrościć! A jeszcze bardziej opiekunce, która będzie opiekować się małym Kubą i Julianem! Co wy na to? Czy to jest praca marzeń i idealny styl życia rodzinnego?
Weronika Zagojska
rodzice nietypowi szukają niani dla dwójki dzieci - warunki marzeń
fot. screen/instagram.com/sailoceans/
Ania i Bartek Dawidowscy to para, która w 2014 roku postanowiła spełnić swoje marzenia. Nie byli bogaci, nie mieli bogatych rodziców. Po prostu sprzedali dom i przenieśli się na łódź żaglową o długości piętnastu metrów - „Poly”. W letnie miesiące pływają po Morzu Śródziemnym, a zimowe spędzają na Karaibach albo Bahamach. Mają dwóch synków – Kubę, który ma 5 lat i Juliana – 3,5- latka. Żeglowanie to coś co dawało im radość, kiedy robili to dla siebie, ale teraz kiedy pływają dla dzieci i z dziećmi - jak sami mówią - jest tysiąc razy lepiej.
 

Spełnianie marzeń to prosta sprawa

Od zawsze marzyli o żeglowaniu i życiu w zgodzie z naturą. Mówią, że poznają świat na własnych warunkach. To co robią na co dzień i jak wygląda ich życie można podglądać i podziwiać na Instagramie, Facebooku, a także na kanale YouTube.

Zobacz też: Z dzieckiem na żagle - kiedy zacząć?
 
 

Scary Mommy Morning ... I am really proud. I created and edited a full episode on my OWN 🤗🎥💪💪 of crazy busy mom, sailor, but the most important WOMAN !!! All of that between baking rolls, doing laundry, cleaning kitchen and having these two little angels 😈😈 mostly at night when they were sleeping 😊 there will be motherhood, cooking, yoga, adventures, my crazy days with my family and myself ... I'm so curious about your comments and also collect ideas. Full episode is available on our SailOceans YT channel 🎥🌎 and next on the way... Ania. #mommy #mother #motherhood #woman #kids #parenting #yoga #women #travelblog #momblog #mommylife #travelwithkids #travelblogger #instalike #good #instagood #fun #cooking #busymom #sailboat #sail #sailinglife #sailoceans

Post udostępniony przez ❤ Family life unplugged ⛵👙🇮🇩🎥🌎 (@sailoceans)

Redakcja poleca: Czy zatrudniłaby Pani/Pan opiekunkę do dziecka? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów o to, czy zatrudniliby opiekunkę do dziecka. Jakie jest ich zdanie? Zobacz!

Możesz do nich dołączyć!

Właśnie ta niezwykła para opublikowała wyjątkowe ogłoszenie o pracę! Chcą znaleźć nianię dla dzieci, która przez rok będzie się nimi opiekowała, a jednocześnie stanie się częścią żeglującej ekipy i rodziny. Przez ten rok pracy będzie można zwiedzić okolice Ameryki Południowej, Karaibów, Bahamów i zakończyć rejs w Europie.

Zobacz też: Nie umiesz pływać? Nie wchodź z dzieckiem do wody!

Dobra niania poszukiwana!

Jaka jest idealna osoba na to stanowisko? Ciekawa i otwarta na świat, żądna przygód, powinna lubić ludzi i chcieć poznawać nowe kultury. Najlepiej ktoś, kto będzie chciał rzucić swoje dotychczasowe życie, ale nie boi się trudnych wyzwań. Musi mieć doświadczenie w pracy z dziećmi i znać język angielski, bo będzie się na co dzień zajmować chłopcami i ich edukacją. Nie trzeba mieć patentu żeglarskiego, ani mieć wcześniej do czynienia z żeglowaniem, ale będzie okazja nauczyć się drobnych prac bosmańskich (np. napraw), będzie trzeba też gotować i sprzątać.

Jeśli to jest właśnie twoja praca marzeń i spełniasz wymagania, musisz tylko wysłać wideo na swój temat. Termin nadsyłania CV upływa 15 lipca!

Praca zaczyna się na przełomie września i października 2018. Koszt przelotów i wszystkie wydatki podczas rejsu będą opłacone. Za pracę nie ma pensji, ale niania będzie otrzymywać 150 euro (645 zł) na swoje wydatki miesięcznie.

 

This is how our life doesn't differ a lot from "traditional house life" 😂 On our way to birthday party in our car 😁 ....after spending one hour for putting shoes on and dealing with kids mood and (almost) losing my temper 😈😅😱 But! Once I turn on the engine in our dinghy and make it fast they smile and leave bad past behind .. so do I ! 😁😆🤣 Don't worry next episode is coming really soon 😱 This is a mommy life under sail and not only.. Ania 👸😁 #sailing #sail #caribbean #fun #party #birthday #adventure #travelblog #travel #travelwithkids #instatravel #mommy #mother #instafollow #motherhood #instalike #instagood #instalife #family #lifestyle #best #mommylife #vlog #family

Post udostępniony przez ❤ Family life unplugged ⛵👙🇮🇩🎥🌎 (@sailoceans)


Zazdroszczę im potwornie. Odwagi w spełnianiu marzeń.

A wy, co sądzicie o takim stylu życia?
Czy praca niani w takich warunkach to wprost idealna praca?


Zobacz też: Źródło: instagram.com/sailoceans/, facebook.com/sailoceans​
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy