GRY
 
 

„Niewinny” zabójca dzieci! Możesz go mieć w swoim domu

Rodzice zmieścili to nagranie, by ratować życie innych dzieci. Zobacz przerażające nagranie.


Mimo że od wypadku minęły lata, rodzie zdecydowali się ku przestrodze zamieścić w sieci to przerażające nagranie.

Nicky Walla, młoda matka uwielbiała filmować swoje dzieci. Najczęściej nagrywała zabawy i wygłupy maluchów. Jedno z jej nagrań pozostanie w pamięci całej rodziny do końca ich życia.
Filmując swoje rozbawione dzieci, uchwyciła moment, w którym jej 7-letni syn wisi nieruchomo na sznurku od rolety okręconym wokół szyi! Na filmie słychać przeraźliwy krzyk matki, której kamera wypada z rąk. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji rodziców, dziecko dało się uratować. Chłopcu nic się nie stało. Obecnie ma już 17 lat (na filmie nastolatek w okularach i czapce).

Standardy przemysłowe w Ameryce zostały zmienione i żaden sznurek od rolet nie może być dłuższy niż 18, 5 cm. Mimo to Nicky i jej mąż postanowili rozpowszechniać film, aby uświadomić rodziców, że w ich domu może być cichy zabójca. W Ameryce od czasów wypadku 7-latka zginęło ponad 100 dzieci uduszonych przez sznurki od rolet!

Sprawdź, czy w twoim domu nie ma wiszących sznurków od rolet!

Zobacz też: Jak uratować dziecko uwięzione w rozgrzanym samochodzie
Redakcja poleca: Pierwsza pomoc - krwotok u dziecka - film
Sprawdź, co zrobić, gdy dziecko skaleczyło się i rana wciąż krwawi. Poznaj zasady udzielania pierwszej pomocy przy krwotoku.

Ocena (19 ocen)

4.3
Doładuj
Przeładuj