GRY
 
 

Nieznane oblicze króla - warsztaty w Łazienkach

29.04.2012r., Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na rodzinną niedzielę ze Skarbem z Kijowa.

Łazienki Królewskie
Dla dzieci przygotowaliśmy ciekawe warsztaty kreatywne, dla dorosłych zwiedzanie wystawy z kuratorem Tomaszem Bylickim.

Niezwykły cykl warsztatów odkrywających tajemnice królewskiej kolekcji Stanisława Augusta!
Twoje dziecko jest ciekawe świata i pełne twórczej pasji? Zastanawiasz się jak kreatywnie zaplanować dziecku wolny czas? Zapisz swojego młodego artystę na cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat towarzyszący wystawie Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisaława Augusta. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca spotkamy się na niezwykłych zajęciach łączących poznawanie przestrzeni muzealnej i podejmujących tematy z zakresu kolekcji Stanisława Augusta.
Każdy warsztat to inny temat! Każdy warsztat to nowa przygoda w świecie sztuki XVIII wieku!

Terminy: ostatnia niedziela miesiąca, g. 11:00 - Stara Kordegarda
Bilet: 15 zł (opiekunowie otrzymują bezpłatny bilet na oprowadzanie kuratorskie po wystawie Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisława Augusta)

29.04- Nieznane oblicze króla
Kolekcjoner, mecenas, polityk, wielbiciel teatru… Ile twarzy miał Stanisław August? Tak naprawdę nikt tego nie wie. Podczas kwietniowych warsztatów poznamy różne oblicza króla, a także stworzymy własne kreacje. Inspirując się obrazami Giuseppe Arcimboldo wykonamy maski, które będą nowymi pomysłami na wizerunek władcy.

prowadzi: Izabela Kamińska
Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych w Lublinie oraz doktorantka w Katedrze Kultury Artystycznej, Instytutu Historii Sztuki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Posiada szerokie doświadczenie w projektach artystycznych i naukowych. Obecnie pracuje jako redaktor oraz wykładowca.

ZAPISY: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl lub 22 50 60 043

Dodatkowo zapraszamy na specjalne, rodzinne zwiedzania wystawy „Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisława Augusta” (w cenie biletu wstępu):
- w każdą niedzielę o godz. 11:00 – zwiedzanie wystawy z edukatorem Ośrodka Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie
- w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 11:00 – zwiedzanie kuratorskie – prowadzi Tomasz Bylicki
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj