wola park

Niezwykłe atrakcje świąteczne w Wola Parku

6-23.12.2012r., W Centrum Handlow Wola Park Święty Mikołaj zabierze dzieci w niezapomnianą podróż – tym razem jednak nie zaprzęgiem reniferów, lecz świąteczną, elektryczną kolejką.
wola park
Podczas czterodniowych Mikołajek najmłodsi będą mieli okazję m.in. obejrzeć interesujący spektakl czy też wspólnie zaprojektować ozdoby choinkowe!
 
Już 6 grudnia, w CH Wola Park, wyruszy Ekspres Polarny, specjalna kolejka, która zabierze małych pasażerów w podróż po świątecznym miasteczku Mikołaja! Ta wyjątkowa atrakcja zagwarantuje dzieciom mnóstwo zabawy, utrzymanej w magicznej atmosferze świąt. Na wycieczkę niezwykłym pociągiem będzie można wyruszyć codziennie pomiędzy 6 a 23 grudnia, w godzinach 12:00-19:00. Dla najmłodszych zaplanowano również wiele dodatkowych niespodzianek, słodkich prezentów i kreatywnych, świątecznych aktywności.
 
Tegoroczne Mikołajki potrwają w Wola Parku aż cztery dni, od 6 do 9 grudnia. Na tę okazję centrum przygotowało wiele niezwykłych prezentów, warsztaty pisania listów do Mikołaja, czy też projektowanie dekoracji świątecznych i zdobienie pierników. Najmłodsi będą mogli pobawić się na placu zabaw, obejrzeć spektakl, czy też zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, bajkowymi Elfami i Śnieżynkami, które przybędą na ich spotkanie do Wola Parku.

Centrum Handlowe Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy