Kreatywne Maluchy
fot. materiały prasowe

Kreatywne Maluchy, czyli wspieraj rozwój malucha podczas… zakupów

Zakupy z dzieckiem w centrum handlowym to dla ciebie istna gehenna? Maluch biega po całym sklepie albo nudzi się jak mops i ciągle pyta, kiedy pójdziecie na plac zabaw? Jest na to sposób – kreatywne wysypy wyposażone przez Kreatywne Maluchy!
Kreatywne Maluchy
fot. materiały prasowe
Kreatywne Maluchy to koncepcja wysp w galeriach handlowych z produktami plastycznymi dla dzieci, gdzie maluchy mogą pobawić się podczas zakupów z rodzicami. Dzięki temu dzieci i rodzice nie tylko mogą poznać produkty oferowane przez stoisko, lecz także zrobić sobie przerwę podczas zakupów, spędzić wspólnie czas, a ponadto – rozwijać umiejętności plastyczne dziecka.

Każda chwila jest dobra na zabawę i wspieranie rozwoju

Materiały plastyczne oferowane przez Kreatywne Maluchy nie tylko wspierają rozwój umiejętności manualnych i talent plastyczny najmłodszych, lecz także stymulują wyobraźnię, zdolność przestrzennego myślenia i konstruowania. Wśród produktów od  Kreatywnych Maluchów są dostępne m.in. piasek kinetyczny, pucholina czy piaskolina, która nigdy nie wysycha i łatwo się w niej rzeźbi. W wielu centrach handlowych znajdziecie specjalne wyspy, gdzie maluchy mogą przetestować każdy materiał i stworzyć z niego, co tylko podpowie im wyobraźnia, a swoje dzieło – zabrać do domu. Rodzice mają natomiast okazję przekonać się, czy produkt przypadł im do gustu, czy spełnia ich oczekiwania i jest bezpieczny, a także – od razu go kupić. Na każdym stoisku możecie także liczyć na fachową poradę ekspertów Kreatywnych Maluchów, którzy podpowiedzą, w jaki sposób wykorzystać oferowane artykuły, a także wytłumaczą, jak działają wszystkie te magiczne produkty. 
Zabawa z Kreatywnymi Maluchami to doskonały sposób na przerwę w trakcie zakupów, a dla malucha – wspaniała atrakcja połączona z rozwojem umiejętności manualnych. 

Gdzie możecie znaleźć wyspy wyposażone przez Kreatywne Maluchy? W CH Fashion House w Sosnowcu oraz Piasecznie, CH Zakopianka oraz CH M1 w Krakowie,  CH Forum w Gliwicach, Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie, Manufaktura w Łodzi, CH Manhatann w Gdańsku, CH Reduta w Warszawie, CH Jantar w Słupsku, Galerii Miś w Chełmie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie wyspy w Tarnowie, Jankach, Gdyni oraz dwóch lokalizacjach w Poznaniu.
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy