GRY
 
 

NIEZWYKŁY PORANEK RODZINNY w Kinie Muza

28.04.2012r., godz.11:00 Kino Muza zaprasza na rodzinny poranek.

logo kino muza
Grupa seniorów ze Stowarzyszenia „Szanowni  Państwo” przedstawi teatralną opowieść o smutnym rolniku i smutnych zwierzątkach. Dzieci dowiedzą się, dlaczego konik, kogucik, świnka, piesek i owieczka są smutne, i w jaki sposób postanowią pomóc rolnikowi. Będą mogły też uczestniczyć w akcji. Przedstawieniu będzie towarzyszyła wspólna zabawa z seniorami, oraz wspólne rysowanie opowiedzianej historii. Stowarzyszenie „Szanowni Państwo” dopiero zaczyna swoją działalność w Poznaniu, stawia na integrację międzypokoleniową, aktywizację osób starszych w nietypowy sposób, na łączenie środowisk oraz działania artystyczne ponad granicami pokoleń.

Zestaw bajek:

KONIOKRAD - Jimmy Pif-Paf wydostaje się z aresztu i kradnie Lolkowi jego ulubionego siwka. Bolek łapie bandytę i przyprowadza konia Lolkowi.

REKSIO I KOGUTY - Na podwórku panoszy się kogut. Reksio sprowadza więc koguta z sąsiedniego podwórka, żeby nauczył moresu aroganta. Sprowadzony interwent wprowadza terror wśród zwierząt, pokonuje nawet samego Reksia. Ten sprytnie wyprowadza go z podwórka. Wraca miejscowy kogut i wykazuje się niezwykłą delikatnością wobec kotów, kur i Reksia.

REKSIO I JAMNIK - Sympatyczny i wrażliwy jamnik staje się na podwórku przedmiotem kpin. Reksio broni swojego kolegi. Tymczasem jamnik skutecznie przepędza zakradającego się na podwórko lisa. Fakt ten przynosi mu uznanie wszystkich.

REKSIO POCIESZYCIEL - Reksio sąsiaduje z psem pechowcem i pesymistą. Reksio próbuje go rozweselić, ale bez rezultatu. Reksio wpada na pomysł i zaczyna jęczeć w taki sam sposób, jak robił to wcześniej jego sąsiad. Teraz on stara się rozweselić Reksia, co kończy się wspólną wesołą zabawą.

Warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców


Kino MUZA
ul. Św. Marcin 30
Poznań
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj