Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]

Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Szczęście rodzinne jest dla Polaków najważniejszą wartością, jednak wiele rodzin ma bardzo mało czasu, by móc to szczęście pielęgnować. Zarówno rodziców, jak i dzieci pochłaniają codzienne obowiązki, a w napiętych grafikach często brakuje czasu na... zabawę. Wychodząc naprzeciw polskim rodzinom, marka NIVEA zaczęła tworzyć atrakcyjne place zabaw, by rodzicie ich dzieci mogli wspólnie korzystać z wartościowych chwil. Właśnie ruszyła czwarta edycja akcji „Podwórek NIVEA”, które gwarantują nie tylko miejsce idealne dla dziecięcych igraszek, ale także pomagają w odkrywaniu talentów u najmłodszych!

Nauka przez zabawę

Jak pokazują liczne badania dzieci, coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Maluchy przyzwyczajone do telewizji i tabletów, przepracowane uczęszczając na dodatkowe zajęcia, często nie mają ochoty na ruch na świeżym powietrzu. Rodzice niestety zapominają o dobroczynnych właściwościach zabawy. Nie jest także łatwo o atrakcyjne miejsca, które dałyby możliwość odkrywania dziecięcych talentów, czy umożliwiłby wspólne spędzanie czasu z rodzicami. Marka NIVEA postanowiła zawalczyć o Polskie rodziny i cztery lata temu powstały pierwsze retro-nowoczesne place zabaw. Przez dwa lata, zarówno w mniejszych, jak i większych miejscowościach, powstało  w sumie 80 rodzinnych, profesjonalnych i bezpiecznych miejsc. Od dwóch lat akcja funkcjonuje pod nową nazwą „Podwórko Talentów NIVEA”, a co roku powstaje 20 nowych placów zabaw. Zaprojektowane są w taki sposób, aby odkrywać i rozwijać dziecięce talenty, pasje, mocne strony i zainteresowania. Każdy plac zawiera trzy strefy: sportową, naukową i artystyczną, zaprojektowane z myślą, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. 

Coś więcej niż nowe miejsce 

Coroczna akcja NIVEA pokazuje, że Polacy potrafią się mobilizować, aby wspólnie osiągnąć wymarzony cel. Lokalne społeczności rywalizują ze sobą, motywując mieszkańców okolic do regularnego oddawania głosów. Podwórko NIVEA to nie tylko projekt, w którym do wygrania są place zabaw, to przede wszystkim ogromna dawka pozytywnej energii, płynąca z wielu miejsc w Polsce.

13 marca w warszawskiej restauracji Warszawski Sen odbyło się spotkanie rozpoczynające czwartą edycję akcji „Podwórko Talentów NIVEA”. Byliśmy tam dla was z kamerą!​

W waszym mieście jest już taki plac zabaw? Będziecie walczyć w tym roku? Napiszcie w komentarzach.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy