Anna Lewandowska kompletuje wyprawkę
fot. ons.pl

No i wydało się - znamy płeć drugiego dziecka Lewandowskich!

Anna Lewandwowska trzymała w tajemnicy płeć maleństwa. Ale zdradziła je... teściowa, mama piłkarza.
Agnieszka Majchrzak
Anna Lewandowska kompletuje wyprawkę
fot. ons.pl
Na początku listopada ubiegłego roku Anna i Robert Lewandowscy ogłosili radosną nowinę, że ich rodzina powiększy się, a ich 2,5-letnia córeczka Klara będzie miała rodzeństwo. I chociaż trenerka bardzo chętnie i szeroko pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia i publikuje posty o drugiej ciąży, to jednak bardzo pilnie strzeże takich szczegółów, jak płeć maleństwa, czy termin porodu. No cóż, nie przewidziała, że rąbka tajemnicy uchyli mama Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska urodzi...

Płeć dziecka została ujawniona.„Jak donosi nasze źródło, Ania i Robert spodziewają się drugiej córeczki! Informacją podzieliła się ze znajomymi mama Roberta, Iwona" - napisali redaktorzy „Pudelka". Dziecko ma przyjść na świat na przełomie marca i kwietnia.

Wiadomość zelektryzowała fanów sportowej pary i media opisujące ich życie. Dziennikowi „Fakt" udało się zweryfikować tę informację wśród najbliższych przyjaciół pary, którzy potwierdzili doniesienia.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Lewandowska kompletuje wyprawkę

To spore zaskoczenie, gdyż jeszcze w zeszłym tygodniu trenerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wyprawki z gadżetami w błękitnym kolorze - w skład której wszedł brązowy kocyk, niebieski smoczek i butelka, pamiątkowy album na zdjęcia i gryzak w kształcie konika.

Wywołało to lawinę komentarzy, a internauci orzekli, że gwiazda spodziewa się chłopca. Ale podobna sytuacja miała już miejsce, gdy Anna Lewandowska była w pierwszej ciąży, a błękitny kolor przecież nie musi oznaczać, że urodzi się chłopiec. Pod zdjęciem trenerka przyznała, że kompletowanie wyprawki dla dziecka to dla niej prawdziwa frajda:

„Ale ten czas leci.. Powoli zaczynam szykować wyprawkę😍 Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie - ja też" - napisała.  Poprosiła też instamatki o pomoc - aby napisały, co im było niezbędne.

„Ale ja Wam doradzam, co jest zdrowe i jak trenować, polecam najlepsze kosmetyki 😉 nowości na @babybyann a Wy mamuśki mogłybyście podpowiedzieć mi, czy macie jakąś swoją listę wyprawkową taką wiecie.. must have" - zwróciła się do swoich fanek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

time flies .. 🥰 I am slowly starting to prepare things for the baby 😍 I think that every mom to be is excited about this part☺ more @babybyann ___________________________ Ale ten czas leci.. 🥰 Powoli zaczynam szykować wyprawkę😍 Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie - ja też☺ Ale ale, ja Wam doradzam, co jest zdrowe i jak trenować, polecam najlepsze kosmetyki 😉 nowości na @babybyann a Wy mamuśki mogłybyście podpowiedzieć mi, czy macie jakąś swoją listę wyprawkową taką wiecie.. must have. Podzielcie się, proszę🙏😌 www.babybyann.com #annalewandowska #healthyteam #babybyann #baby

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Jeżeli podobają się wam rzeczy, które wybrała trenerka dla swojego drugiego dziecka znalazłyśmy dla was podobne:


Czy też trzymałyście w tajemnicy płeć waszego maluszka? Napiszcie w komentarzach!

Żródło: fakt.pl, party.pl

Zobacz też:  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 6 głosy

Popularne tematy