GRY
 
 

Noc Muzeów w Guliwerze, czyli kulisy teatru po zmroku

19.05.2012r., godz.19:00-22:00. Jak wygląda Teatr Guliwer nocą? Czy lalki ożywają? Jakie tajemnice skrywają zakamarki na co dzień niedostępne dla widzów? Jeśli jesteście ciekawi, a może nawet lubicie się bać.

Teatr Guliwer
Tegoroczna Noc Muzeów to wyjątkowa okazja by poznać teatr od podszewki i to w bardzo nietypowy sposób.
 
Już dziewiąty raz w Polsce liczne instytucje kultury w ramach międzynarodowej Nocy Muzeów zaproszą zwiedzających w nietypowych, bo wieczorno – nocnych godzinach. Teatr Guliwer także pamięta o swoich młodych widzach i w ten wyjątkowy wieczór będzie dla nich otwarty. Tylko tej nocy, po raz pierwszy, zwiedzający teatr będą mogli odwiedzić jego kulisy. Nie będzie to jednak zwykła wycieczka. Odwiedzając Teatr Guliwer po zmroku poznamy jego najmroczniejsze i straszne historie. Dowiemy się, co dzieje się w teatrze, gdy drzwi gmachu zamykają się za ostatnim aktorem. W trakcie wycieczki pełnej atrakcji z dreszczykiem poznamy jego tajemniczych lokatorów i miejsca gdzie mieszkają bohaterowie bajek. To wyjątkowa sposobność by dostać się na zaplecze sceny, zwiedzić garderobę czy pracownię lalek.
 
Wstęp na nocne zwiedzanie kulis jest bezpłatny.

Teatr Guliwer
ul. Różana 16
02-548 Warszawa
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj