GRY
 
 

Noc Teatrów w Dworku Białoprądnickim

W sobotę 16 czerwca także w Dworku będzie tętniło teatralne życie. Wszystko za sprawą Teatru Lalki i Aktora "Parawan", który tego dnia pokaże aż 2 spektakle!

teatr dla dzieci
fot. Materiały prasowe
Pierwszy o godz. 17.00, drugi o 19.00. Będzie to znakomita do zabawy tak dla dzieci, jak i rodziców - co jest cechą wyróżniającą "Parawan" pośród innych teatrów.


Sobota, 16 czerwca, godz. 17.00

WARIACJE 

Widzów zauroczy gra niewidocznych aktorów, animacja niespotykaną formą, gra światłami i muzyka. Z prawie dwustu pudeł na oczach widzów powstają kolejne budowle, m.in.: pogański totem, egipska piramida, Koloseum, kościół Mariacki, paryska wieża Eiffla, mur berliński i Miasto Przyszłości. Przedstawienie dla dzieci od 5 roku życia.
 
Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego
Wstęp wolny


Sobota, 16 czerwca, godz. 20.00

O KRÓLEWICZU, CO TKAŁ DYWANY

Spektakl edukacyjno-artystyczny, składający się z dwóch wyraźnie oddzielonych od siebie części. W pierwszej dzieci poznają tajemnice teatru lalkowego. W drugiej, zobaczą opowieść opartą na gruzińskiej legendzie o Królewiczu, który chcąc zdobyć serce ukochanej, ubogiej dziewczyny, uczy się tkackiego rzemiosła.

Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego
Wstęp wolny


Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
31-221 Kraków, ul. Papiernicza 2

Zajazd Kościuszkowski
ul. Białoprądnicka 3

 

Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj