GRY
 
 

"Normalny dzień" oczami mamy i dziecka. Zdziwisz się, jak bardzo się różnią!

Dla ciebie to był kolejny "normalny dzień". A dla twojego dziecka? Zobacz wzruszający film, który podbił serca tysięcy mam i odpowiedz: jak minął twój dzień?

Jeden dzień z życia matki i dziecka
fot. YouTube/Story of This Life
Esther Anderson prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów dla rodziców, Story of My Life. Jej strona na Facebooku ma ponad 2 miliony fanów, a filmy na YouTubie oglądają setki tysięcy internautów. Najnowszy film opublikowany przez Esther wzrusza, bawi i skłania do refleksji – musisz go zobaczyć!

Jeden dzień z życia matki (i dziecka)

Film "Normalny dzień" (ang. A Normal Day) wyświetlono prawie 150 tys. razy w zaledwie 4 dni. Nic dziwnego, że podbił serca internautów, zwłaszcza mam – Esther pokazuje, że wyobrażenie "normalnego dnia" z perspektywy mamy różni się od wyobrażenia dnia z perspektywy dziecka... Jedna z mam napisała pod filmem: "Potrzebowałam tego dzisiaj. To było kilka trudnych tygodni. Dziękuję" – to jedno "dziękuję" wyraża więcej niż setki słów!

Uwaga! Jeśli jesteś wrażliwcem, możesz potrzebować chusteczek!

Redakcja poleca: Psycholog o szczęściu: „Potrzebne są 4 filary szczęścia” [WIDEO]
Przepis na szczęście? Warto, aby składał się z czterech składników: rodziny, kręgu przyjaciół. satysfakcjonującej pracy i czegoś jeszcze, co daje nam odprężenie i zajmuje nam myśli.

Jak minął twój dzień?

Większość mam myśli w ciągu dnia o zakupach, bałaganie, sprzątaniu i małych potknięciach (nie tylko w przenośni!) swojego dziecka. Dla dziecka "normalny dzień" to czułość, którą dostaje każdego dnia: buziaki w czoło, śmiech, beztroska zabawa, wspólnie spędzony czas.

"Dla ciebie normalny, dla nich – magiczny" – taki napis pojawia się na koniec filmu. Pomyśl o tym następnym razem.

Zobacz także: Każda matka czasem upada... Najpiękniejszy film o macierzyństwie!

Źródło: YouTube
Doładuj
Przeładuj