GRY
 
 

Nosidełko Tonga - dziecko zawsze pod ręką!

Tonga® to francuskie, lekkie nosidełko, zapewniające dziecku bezpieczeństwo, a rodzicowi wygodę i wolną rękę.

tonga, nosidełko
fot. Materiały prasowe
Poręczne i proste w zakładaniu, jest sprawdzonym rozwiązaniem dla aktywnych rodziców, którzy chcą być blisko ze swoimi maluchami. Nosidełko Tonga® dostępne jest już w Polsce, wyłącznie w internetowym butiku www.sklepwkropki.pl.

Słowo „Tonga” pochodzi z Indii Południowych i oznacza noszenie dziecka w kawałku materiału na ramieniu/plecach. Nowocześnie zaprojektowane nosidełko Tonga® nawiązuje do korzeni rodzicielstwa bliskości, czyli sposobu noszenia dzieci w kulturach tradycyjnych.

Bawełniane, kolorowe nosidełko Tonga® jest alternatywą dla kłopotliwych w zakładaniu chust czy ciężkich nosidełek, gdyż niewiele waży i można je zawsze mieć przy sobie. Jest bardzo łatwe w obsłudze, bo składa się z pasa, siatki oraz regulowanej klamry. Nadaje się do noszenia dziecka od urodzenia do około 3 roku życia.

Tonga® jest przede wszystkim prosta w obsłudze, poręczna, lekka i wytrzymała. Mieści się w torebce i kieszeni, jest niewielka i łatwa do złożenia. Przydaje się na spacerze, w podróży, na wakacjach, na basenie, w sklepie czy w środkach transportu. Dzięki regulowanej klamrze Tonga® dostosowuje się do różnych rozmiarów i budowy ciała, jest wygodna dla małej mamy i dużego taty.

Noszenie daje maluszkom poczucie bezpieczeństwa i bliskości opiekuna. Pozycja “na biodrze” ułatwia dziecku poznawanie świata, może ono uczestniczyć w wielu różnych aktywnościach rodzica. Dla dzieci samodzielnie chodzących nosidełko jest ratunkiem, gdy zmęczą im się nóżki. Tonga® sprawdza się szczególnie w tych wielu codziennych sytuacjach, kiedy wielokrotnie bierzemy dziecko „na chwilę” na ręce, a nie mamy czasu na zawijanie chusty.

Tonga® jest opatentowana i produkowana w całości we Francji. Została zaprojektowana przez francuską antropolożkę Arlette Schlegel ­Liebert. Powstaje z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny ekologicznej. Barwniki użyte do koloryzacji są atestowane i nie zatrzymują pocenia się. Należy ją prać ręcznie w letniej wodzie.

Dystrybutor w Polsce:
www.sklepwkropki.pl
Cena: 149,00 zł
Redakcja poleca: Filary Rodzicielstwa Bliskości: 4. Noś dziecko przy sobie [WIDEO]
Rodzicielstwo bliskości opiera się na budowaniu mocnej więzi między rodzicem a dzieckiem. A noszenie niemowlaka to idealne do tego narzędzie! Zobacz na naszym filmie, jak Agnieszka Stein, psycholożka, tłumaczy, czemu tak ważne dla rozwoju niemowlaka są chusta, nosidełko czy... twoje ręce.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj