Gerber dania bezmięsne, słoiki gerber, dania w słoiczkach gerber
fot. mat. pras.

Wczoraj wołowinka, dzisiaj cukinka, czyli nowe słoiczki od Gerbera bez mięsa

Zapewnienie dziecku zdrowej i smacznej diety wcale nie musi być takie trudne. Zwłaszcza jeśli masz pod ręką słoiczki z nowej linii Gerber bez mięsa.
Gerber dania bezmięsne, słoiki gerber, dania w słoiczkach gerber
fot. mat. pras.
Znalezienie pomysłu na smaczne, zdrowe i dostosowane do wieku dziecka potrawy to dla części rodziców spory problem. Dania muszą być przecież nie tylko kolorowe, ale także odpowiednio skomponowane pod względem zawartości białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych.

Naprzeciw potrzebom najmłodszych i ich zatroskanych rodziców od dawna wychodzi marka Gerber, oferując zróżnicowane pod względem składu, konsystencji i wieku podawania zupki i obiadki, m.in. z mięskiem czy rybką. Dostępny asortyment stał się właśnie jeszcze bogatszy – na sklepowe półki trafiły produkty z nowej linii dań bez mięsa Gerber. Wśród nowych bezmięsnych dań dla maluszków znaleźć  można zarówno obiadki stanowiące zbilansowane posiłki jak również warzywne kremy, które są świetnym uzupełnieniem diety dziecka o kolejną porcję warzyw w ciągu dnia, nie tylko w porze obiadowej. Nowe dania przeznaczone są dla dzieci po 6., 7. lub 8. miesiącu życia.

W skład nowej linii Gerber bez mięsa wchodzą:
  • Krem marchwiowo-dyniowy – dla niemowląt po 6. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Krem z zielonych warzyw z cukinią – dla niemowląt po 7. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Risotto z kalafiorem i mozzarellą – dla niemowląt po 8. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Spaghetti w sosie pomidorowym z mozzarellą – dla niemowląt po 8. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Leczo z mozzarellą i kluseczkami – dla niemowląt po 8. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł.
Znakiem rozpoznawczym, który ułatwi rodzicom znalezienie produktów z nowej linii Gerber na sklepowych półkach, jest charakterystyczna zielona nakrętka. Na każdej etykiecie znajduje się również symbol listka i napis „bez mięsa”.

Opakowania dań dla dzieci z nowej linii Gerber bez mięsa


Czytaj też: Nie chcesz wychować niejadka, kształtuj smak od początku
Redakcja poleca: Jak dziecko uczy się i rozwija przez zmysły? [WEBINAR 1.]
Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem” i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy