Gerber dania bezmięsne, słoiki gerber, dania w słoiczkach gerber
fot. mat. pras.

Wczoraj wołowinka, dzisiaj cukinka, czyli nowe słoiczki od Gerbera bez mięsa

Zapewnienie dziecku zdrowej i smacznej diety wcale nie musi być takie trudne. Zwłaszcza jeśli masz pod ręką słoiczki z nowej linii Gerber bez mięsa.
Gerber dania bezmięsne, słoiki gerber, dania w słoiczkach gerber
fot. mat. pras.
Znalezienie pomysłu na smaczne, zdrowe i dostosowane do wieku dziecka potrawy to dla części rodziców spory problem. Dania muszą być przecież nie tylko kolorowe, ale także odpowiednio skomponowane pod względem zawartości białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych.

Naprzeciw potrzebom najmłodszych i ich zatroskanych rodziców od dawna wychodzi marka Gerber, oferując zróżnicowane pod względem składu, konsystencji i wieku podawania zupki i obiadki, m.in. z mięskiem czy rybką. Dostępny asortyment stał się właśnie jeszcze bogatszy – na sklepowe półki trafiły produkty z nowej linii dań bez mięsa Gerber. Wśród nowych bezmięsnych dań dla maluszków znaleźć  można zarówno obiadki stanowiące zbilansowane posiłki jak również warzywne kremy, które są świetnym uzupełnieniem diety dziecka o kolejną porcję warzyw w ciągu dnia, nie tylko w porze obiadowej. Nowe dania przeznaczone są dla dzieci po 6., 7. lub 8. miesiącu życia.

W skład nowej linii Gerber bez mięsa wchodzą:
  • Krem marchwiowo-dyniowy – dla niemowląt po 6. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Krem z zielonych warzyw z cukinią – dla niemowląt po 7. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Risotto z kalafiorem i mozzarellą – dla niemowląt po 8. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Spaghetti w sosie pomidorowym z mozzarellą – dla niemowląt po 8. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł;
  • Leczo z mozzarellą i kluseczkami – dla niemowląt po 8. miesiącu życia, cena rekomendowana przez producenta 5,99 zł.
Znakiem rozpoznawczym, który ułatwi rodzicom znalezienie produktów z nowej linii Gerber na sklepowych półkach, jest charakterystyczna zielona nakrętka. Na każdej etykiecie znajduje się również symbol listka i napis „bez mięsa”.

Opakowania dań dla dzieci z nowej linii Gerber bez mięsa


Czytaj też: Nie chcesz wychować niejadka, kształtuj smak od początku
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy