6-latka okrzyknięta nową najpiękniejszą dziewczynką świata
fot. Instagram/alina_yakupova_official

6-letnia Rosjanka okrzyknięta nową najpiękniejszą dziewczynką świata!

Sześciolatka pracuje w modelingu już od dwóch lat. Zdaniem wielu osób czeka ją wielka kariera. Zobaczcie, jak prezentuje się przed obiektywem!
Milena Oszczepalińska
6-latka okrzyknięta nową najpiękniejszą dziewczynką świata
fot. Instagram/alina_yakupova_official
Co jakiś czas pojawiają się w mediach doniesienia na temat tego, że kolejna dziewczynka została uznana za najpiękniejszą na świecie. Wiele lat ten zaszczytny tytuł nosiła Francuzka, Thylane Blondeau. Teraz jednak wszyscy mówią o innej, równie pięknej kilkulatce. Zobaczcie, jak wygląda!

Thylane Blondeau już w wieku czterech lat miała taką urodę, że świat modelingu bardzo szybko się nią zainteresował. Obecnie Francuzka ma 18 lat i kilkanaście lat kariery za sobą. Może pochwalić się współ­pra­cą z ta­k  wielkimi markami, jak Dol­ce & Gab­ba­na i L’Ore­al. A ponieważ jest już właściwie kobietą, tytuł najpiękniejszej dziewczynki się zwolnił.

Media jednak nie pozostały bezczynne i od jakiegoś czasu poszukiwały osoby, która mogłaby go nosić. Oczywiście trzeba to traktować z dystansem, bo piękno jest sprawą subiektywną. Idealną kandydatką okazała się 6-latka z Rosji. To ona jest teraz najpiękniejszą dziewczynką na świecie.

6-letnia Ali­na Ya­ku­po­va najpiękniejszą dziewczynką świata

Alina pochodzi z Moskwy. Choć ma zaledwie 6 lat, świat mody nie jest jej obcy. Podobnie jak Thylane Blondeau, karierę rozpoczęła w wieku 4 lat. Zdjęcia pięknej czterolatki trafiły na okładki takich magazynów, jak “In Sty­le” i “Gra­zia”. Była też twarzą takich marek, jak Gloria Jeans czy Monnalisa Kids.

Sześciolatka została właśnie okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Media i świat mody zachwyciły się jej długimi, jasnymi włosami i oczami w kolorze niebieskozielonym. Jej urodę możemy podziwiać w internecie, Alina ma bowiem własne konto na Instagramie. Prowadzi je jej mama. Profil dziewczynki obserwuje już 26 tysięcy użytkowników z różnych części świata.

Bliscy i osoby z branży wierzą, że Alinę Ya­ku­po­vą czeka wielka kariera w świecie modelingu. Czy dziewczynka pójdzie w ślady swojej poprzedniczki? Tego dowiemy się za jakiś czas, tymczasem już teraz możecie zobaczyć, jak kilkulatka prezentuje się na zdjęciach. Widać, że przed obiektywem czuje się wyśmienicie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Алина Якупова (@alina_yakupova_official)

Naszym zdaniem oczywiście wszystkie dzieci są najpiękniejsze na świecie, a takie tytuły powinniśmy traktować tylko jako ciekawostki. Poza tym uroda to przecież rzecz względna i wcale nie najważniejsza w życiu, prawda? 

Źródło: zeberka.pl, instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak można zarazić się gruźlicą? [WIDEO]
Gruźlicą można zarazić się od osoby, która na nią choruje. Na gruźlicę w Polsce wcale nie zapadają przede wszystkim ludzie w podeszłym wieku. Według danych Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc grupy ryzyka nieco się zmieniły i dzieci mogą zarazić się gruźlicą także od osób w średnim wieku.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy