GRY
 
 

Nowa NO‑SPA® Comfort

W odpowiedzi na potrzeby aktywnych kobiet, które cenią skuteczność działania oraz wygodę użytkowania, powstała nowa No-Spa® Comfort.

Nospa, Nospa Comfort, leki przeciwbólowe
fot. materiały prasowe
Nowoczesna, powlekana tabletka jest łatwa do połknięcia i nie pozostawia posmaku goryczy na języku. NO-SPA® Comfort to rozwiązanie nawet dla bardzo młodych kobiet. Wieloletnie stosowanie NO-SPY® oraz liczne badania kliniczne potwierdzają bezpieczeństwo i skuteczność leku.  

Dolegliwości związane z nieprawidłowa dietą, schorzeniami jamy brzusznej lub bolesną miesiączką mogą skutecznie utrudnić realizację planów i zaburzyć aktywny rytm dnia. Wiele kobiet zmaga się 
z nimi regularnie. Prawie połowa z tych, które sięgają po leki przeciwbólowe, odczuwa bardzo silne bóle menstruacyjne, które zmuszają je do rezygnacji z codziennych czynności.

Większość bólów brzucha, w tym menstruacyjne, spowodowanych jest skurczem mięśni gładkich. Pomoc w leczeniu tych dolegliwości zapewnia nowa No-SPA® Comfort. Zawarta w niej drotaweryna działa silnie rozkurczowo, likwidując skurcze niezależnie od ich pochodzenia. NO-SPA® Comfort zalecana jest więc w leczeniu różnych bólów w obrębie jamy brzusznej - związanych z:
  • miesiączką,
  • wzdęciami,
  • zapaleniem dróg moczowych,
  • kamicą dróg żółciowych i nerek,
  • zapaleniem miedniczek nerkowych
  • oraz zespołem jelita drażliwego. 

NO-SPA - skuteczność w nowym wydaniu

Sprawdzona w walce z różnymi bólami brzucha NO-SPA® jest preparatem, który kobiety w 46 krajach polecają sobie od lat. Nowy wariant łączy unikatowy mechanizm selektywnego oddziaływania drotaweryny, likwidujący skurcz stanowiący bezpośrednią przyczynę wystąpienia bólu, z wygodą użycia. Preparat powstał z myślą o aktywnych kobietach oczekujących od produktu leczniczego skuteczności i łatwości stosowania. Nawet w najtrudniejsze dni w miesiącu, ból nie musi opóźniać realizacji codziennych planów i zaburzać rytmu życia kobiet –  niezależnie od tego, czy akurat zapowiada się intensywny dzień, trudny egzamin czy wakacyjny wyjazd. Powlekane tabletki nowego wariantu NO-SPY® pozbawione zostały goryczy i nie pozostawiają nieprzyjemnego posmaku na języku. NO-SPA® Comfort to łatwość przełykania i efektywność działania utrzymująca się nawet 8-10 godzin. Poręczne opakowanie zmieści się w kobiecej torebce czy kieszeni.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Potwierdzone bezpieczeństwo NO-SPY

Drotaweryna, substancja czynna zawarta w NO-SPA® Comfort, jest szybko i całkowicie wchłaniana po podaniu doustnym. Jej wybiórczy mechanizm działania wiąże się nie tylko ze skutecznością, ale także z bezpieczeństwem leku. Bezpieczeństwo drotaweryny zostało potwierdzone przez liczne badania kliniczne oraz wieloletnie stosowanie. Preparat można podawać dzieciom już od 6 roku życia. 
W odróżnieniu od innych preparatów przeciwbólowych, selektywność działania NO-SPY® sprawia, że praktycznie nie wchodzi ona w interakcje z innymi lekami, a ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest dużo mniejsze niż w przypadku popularnych środków o działaniu ogólnoustrojowym.

NO-SPA® Comfort
Rekomendowana cena detaliczna: 12,69 zł za 20 tabletek powlekanych
Doładuj
Przeładuj