Bakusiowa koronawirus
fot. screen/youtube

Nowa parodia Bakusiowej: tym razem Dżaga o kwarantanie

„W tym trudnym czasie potrzebujemy i uśmiechu i mobilizacji" - przekonuje blogerka.
Dominika Bielas
Bakusiowa koronawirus
fot. screen/youtube
Malwina Bakalarz to autorka bloga „Bakusiowo” i prowadząca kanał na YouTube „Baku Family”. Na swoim profilu od jakiegoś czasu umieszcza parodie znanych piosenek i każda kolejna to absolutny hit. Teraz czas na nowy cover! Kto z nas nie pamięta Dody i jej hitu „Dżaga”? Bakusiowa postanowiła stworzyć jego parodię na czas kwarantanny. "W tym trudnym czasie potrzebujemy i uśmiechu i mobilizacji" - przekonuje blogerka na Facebooku.

Korona ci z głowy nie spadnie

Śpiewa o myciu rąk i obsesyjnym robieniu zakupów, wykupowaniu masła, makaronu, mięsa i papieru toaletowego, a także o koronaparty.

Najważniejszym przesłaniem coveru jest jednak to, by zostać w domu. Malwina nakłania, by być odpowiedzialnym w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, który przecież w końcu kiedyś minie. „Cały świat mówi ci: zostań w domu kilka dni. Ogarnij się!  Jesteś ktoś! Ja to wiem, że chorób nie boisz się, ale błagam w domu siedź (...) Koronia nie spadnie ci!” śpiewa i wy też będziecie, bo tekst Bakusiowej, jak zwykle wpada w ucho. 

Blogerka przekonuje, że ratowanie ludzkiego życia dla nas nie było tak proste i weźmy to sobie głęboko do serca. Same posłuchajcie:


Zobacz także:
Redakcja poleca: Choinka ze słomek - jak ją zrobić [WIDEO]
Choinka ze słomek jest prosta w wykonaniu, a potrzebne materiały możesz znaleźć u siebie w domu. Aby zrobić ciekawe ozdoby świąteczne, wystarczą słomki i odrobina kleju. Obejrzyj film z instruktażem i zobacz jak w kilka minut wyczarować choinkę ze słomek do napojów.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy