Bakusiowa koronawirus
fot. screen/youtube

Nowa parodia Bakusiowej: tym razem Dżaga o kwarantanie

„W tym trudnym czasie potrzebujemy i uśmiechu i mobilizacji" - przekonuje blogerka.
Dominika Bielas
Bakusiowa koronawirus
fot. screen/youtube
Malwina Bakalarz to autorka bloga „Bakusiowo” i prowadząca kanał na YouTube „Baku Family”. Na swoim profilu od jakiegoś czasu umieszcza parodie znanych piosenek i każda kolejna to absolutny hit. Teraz czas na nowy cover! Kto z nas nie pamięta Dody i jej hitu „Dżaga”? Bakusiowa postanowiła stworzyć jego parodię na czas kwarantanny. "W tym trudnym czasie potrzebujemy i uśmiechu i mobilizacji" - przekonuje blogerka na Facebooku.

Korona ci z głowy nie spadnie

Śpiewa o myciu rąk i obsesyjnym robieniu zakupów, wykupowaniu masła, makaronu, mięsa i papieru toaletowego, a także o koronaparty.

Najważniejszym przesłaniem coveru jest jednak to, by zostać w domu. Malwina nakłania, by być odpowiedzialnym w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, który przecież w końcu kiedyś minie. „Cały świat mówi ci: zostań w domu kilka dni. Ogarnij się!  Jesteś ktoś! Ja to wiem, że chorób nie boisz się, ale błagam w domu siedź (...) Koronia nie spadnie ci!” śpiewa i wy też będziecie, bo tekst Bakusiowej, jak zwykle wpada w ucho. 

Blogerka przekonuje, że ratowanie ludzkiego życia dla nas nie było tak proste i weźmy to sobie głęboko do serca. Same posłuchajcie:


Zobacz także:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy