GRY
 
 

Ta reklama wzruszy każdego – nie możemy powstrzymać łez!

Uroczy dziadek ze świątecznej reklamy Allegro podbił serca milionów osób na całym świecie. Czy najnowszy spot platformy będzie takim samym hitem? Sprawdź!

Najnowszy spot Allegro podbija serca internautów
fot. YouTube/Allegro
Allegro po raz kolejny udowadnia, że wie, jak poruszyć internautów. Najnowsza reklama platformy, choć jeszcze nie jest takim hitem jak świąteczny spot, wzruszy do łez niejedną mamę!

Najnowsza reklama Allegro podbija internet

Kilkuletnia dziewczynka pokazuje mamie zaproszenie na szkolny bal przebierańców. Od razu idą do wypożyczalni kostiumów. Dziewczynka wychodzi radośnie z wypożyczalni w kostiumie motylka (a może wróżki?). Uśmiech z jej twarzy znika, gdy na ulicy widzi dziewczynkę w takim samym przebraniu... Wtedy jej mama postanawia, że znajdzie dla córki idealne przebranie. Co wydarzyło się później? Zobaczcie reklamę:
 

 
Deszczowa chmurka, astronauta czy mumia? Żadne przebranie nie spełnia oczekiwań dziewczynki. W końcu, gdy mama wymyśla kolejny strój, dziewczynka pokazuje jej, jakie przebranie chce założyć na bal. Choć mama jest zdziwiona pomysłem córki, zamawia na Allegro czerwoną sukienkę. Gdy odprowadza córkę na bal, przegląda zdjęcia w szkolnej gablocie. Okazuje się, że czerwona sukienka jest wymarzonym kostiumem dziewczynki, bo ona sama nosiła taką przed laty...
Redakcja poleca: Nadepnięcie na lego oraz 9 sytuacji, w których mama mówi słowo na „k”
Co mówi mama, która nadepnie bosa stopą na klocek lego? Zobacz sytuacje znane tylko mamom, w których ciężko nie zakląć.

To, czego szukasz, jest blisko

Jak wam się podoba ta reklama? Ja już nie mogę się doczekać kolejnego spotu, mam nadzieję, że będzie równie dobry!

Zobacz także: Ten dziadek podbił świat! Zobacz świąteczną reklamę Allegro

Źródło: YouTube

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj