GRY
 
 

Nowe mleko HiPP BIO Combiotik®

Bazując na najnowszych doniesieniach naukowych dotyczących mleka kobiecego, HiPP opracował innowacyjną recepturę mleka Combiotik® z wyjątkowym połączeniem prebiotyków i probiotyków oraz dodatkiem kwasów Omega-3.

Unikalna kompozycja składników jeszcze bardziej przybliża mleko HiPP do naturalnego wzorca, jakim jest mleko matki. Mleko HiPP BIO Combiotik® zastępuje dotychczasowe serie mlek HiPP Plus i HiPP BIO, i na półkach sklepowych obecne będzie od kwietnia 2011.

W trosce o prawidłowy rozwój maluszka zespół ekspertów HiPP opracował recepturę mleka nowej generacji, która swoim składem jest jeszcze bardziej zbliżona do wzorca, jakim jest mleko mamy.
Nowe mleko HiPP BIO Combiotik® jest dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych niemowląt i zawiera wyjątkowe połączenie prebiotycznego błonnika pokarmowego (Praebiotik®) i przyjaznych kultur bakterii kwasu mlekowego (Probiotik®), a także dobroczynne kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3.
Bez obaw można przejść z dowolnego mleka dla niemowląt na mleko HiPP BIO Combiotik®, należy jednak zwrócić uwagę na nowe zalecenia dotyczące dozowania i przygotowania mleka.

Teraz jeszcze lepsza ochrona dla maluszka

Prebiotyki i probiotyki to niezwykle cenne składniki ochronne dla małego organizmu, gdyż pozytywnie wpływają na utrzymanie korzystnej mikroflory jelitowej. Przyczynia się ona w istotny sposób do wzmocnienia sił obronnych organizmu, bo aż 70 % odporności znajduje się w jelitach!
Z kolei kwasy tłuszczowe Omega-3 ważne są dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych, a nasz organizm sam ich nie wytwarza. Dlatego dostarczanie tych kwasów tłuszczowych z pożywieniem jest szczególnie ważne dla zdrowego rozwoju dziecka.

Najwyższa jakość ekologiczna HiPP BIO

Mleko HiPP BIO Combiotik® wytwarzane jest z surowo kontrolowanych składników pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Każda partia mleka przechodzi ponad 600 kontroli, by zapewnić dziecku największe bezpieczeństwo.

Również od kwietnia 2011 dostępne będzie mleko HiPP 1 HA Combiotik®, HiPP 2 HA Combiotik® dla dzieci należących do grupy zwiększonego ryzyka wystąpienia alergii.
Seria mlek HiPP obejmuje też mleko HiPP BIO Na Dobranoc po 6.miesiącu życia, które jest bardziej sycące i dlatego zaleca się je do stosowania w porze wieczornej.

Poniżej zestawienie wszystkich wariantów mleka HiPP.

Nazwa
Opakowanie Zalecenia wiekowe Średnia cena detaliczna
HiPP 1 BIO Combiotik®  puszka 350 g
 od urodzenia
 19,99 zł
HiPP 1 BIO Combiotik®  puszka 800 g
 od urodzenia
 39,99 zł
HiPP 2 BIO Combiotik®  puszka 350 g
 po 6. miesiącu życia
 19,99 zł
HiPP 2 BIO Combiotik®  puszka 800 g
 po 6. miesiącu życia
 39,99 zł
HiPP 3 BIO Combiotik®  puszka 350 g
 po 10. miesiącu życia  19,99 zł
HiPP 3 BIO Combiotik®  puszka 800 g
 po 10. miesiącu życia  39,99 zł
HiPP 4 BIO Combiotik®  puszka 800 g
 po 15. miesiącu życia  39,99 zł
HiPP 1 HA Combiotik®  karton 500 g
 od urodzenia
 39,99 zł
HiPP 2 HA Combiotik®  karton 500 g
 po 6. miesiącu życia 39,99 zł
HiPP BIO Na Dobranoc  karton 500 g
 po 6. miesiącu życia 26,99 zł
Redakcja poleca: Beata Sadowska bierze udział w akcji „Projekt body" [WIDEO]
Eksperci ds. żywienia są zdania, że należy kontrolować ilość i jakość białka, jaką dziecko otrzymuje w pierwszych miesiącach życia. Dlaczego? Żeby uchronić je przed otyłością w przyszłości!

Ocena (15 ocen)

4.1
Doładuj
Przeładuj