Biedronka promocje
fot. Mat. prasowe

Nowe promocje Lidla i Biedronki na Dzień Dziecka: lody Ekipy kupimy za grosze!

Na ten moment czekało wiele dzieci. Popularne lody Ekipa w wersji XL kupimy w przecenionej cenie w sklepach sieci Lidl i Biedronka.
Sylwia Arlak
Biedronka promocje
fot. Mat. prasowe
Lidl i Biedronka przygotowały wyjątkowy prezent dla dzieci na Dzień Dziecka. Od 1 czerwca we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl kupimy lody Ekipy (wyprodukowane przez firmę Koral we współpracy z youtuberami) w wersji XL w promocyjnej cenie. 

Lidl i Biedronka przeceniają słynne lody Ekipa

Sorbety w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem pojawią się w dwóch smakach – cytrynowym i truskawkowym. Kupimy je w cenie 1,99 zł za sztukę. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

Podobną promocję przygotowała sieć Biedronka. We wszystkich sklepach stacjonarnych już od poniedziałku 31 maja kupimy lody Ekipa XL w promocyjnej cenie 1,99 zł za sztukę. Jedynym warunkiem promocji jest posiadanie karty Moja Biedronka. Trzeba też pamiętać, że na jedną kartę można kupić maksymalnie 5 sztuk lodów Ekipa XL w ciągu dnia.


Przy zakupie słynnych lodów bez karty zapłacimy za nie standardową cenę, czyli 2,49 zł za sztukę. Lody Ekipa XL będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka do 5 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Ruszacie do sklepów?

Zobaczcie też:
Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy