GRY
 
 

Nowe szaty króla - Bajkowa Niedziela w Domu Kultury

25.11.2012r., godz.15.00 i 17.00 Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na premierę spektaklu w wykonaniu Teatru Rodzicielskiego.

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
cena biletu: 8 zł
do nabycia w Domu Kultury oraz tuż przed spektaklem
 
Niemal każdy zna historię próżnego, niezbyt rozgarniętego władcy, który bardziej niż sprawami swego królestwa i poddanych, interesuje się  modą i strojami. Niespodziewanie w jego królestwie pojawiają się krawcy z tajemniczą tkaniną... Co wyniknie z tej wizyty, co się wydarzy….? Dowiecie się tego oglądając spektakl Teatru Rodzicielskiego „Nowe szaty króla”. Najmłodsze dzieci będą bawić się  widokiem zdziecinniałego króla i jego najbliższego otoczenia. Dorosłych spektakl skłoni do refleksji nad mechanizmami władzy, nad jej absurdami i pułapkami w dzisiejszym świecie. Bajka zachwyca również piękną muzyką, piosenkami i scenami pełnymi humoru.

Reżyseria: Izabela Karwot
Scenariusz na podstawie baśni J.Ch. Andersena
Scenografia: Aleksandra Mrok-Rutkowska
Reżyseria światła: Tomasz Porembski
Muzyka: Jarosław Hanik
Czas trwania: 60 min

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Plac Pokoju 1
44-253 Rybnik
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj