Niezwykła reakcja noworodka na głos taty
fot. AdobeStock

Niesamowita reakcja noworodka na głos taty usłyszany tuż po porodzie

Tak wygląda podziękowanie za miłość rodzica okazywaną tuż od poczęcia. Wzruszający obrazek!
Milena Oszczepalińska
Niezwykła reakcja noworodka na głos taty
fot. AdobeStock
Mówienie do dziecka, gdy jest ono jeszcze w brzuchu, naprawdę ma sens! Przekonał się o tym pewien brazylijski tata, który przez całą ciążę czule  mówił do brzuszka, a tuż po narodzinach córka odwdzięczyła mu się za to w cudowny sposób. Jej reakcja została uwieczniona na fotografii, dlatego dumni rodzice, Tarsila i Flavio Vilela, mogli się nią pochwalić całemu światu.

Niezwykła reakcja noworodka na głos taty

Flavio, młody ojciec z Rio de Janeiro, uwielbiał mówić do brzucha swojej partnerki, gdy ta była w ciąży z ich córką. Robił to bardzo często i najwyraźniej dziewczynka dobrze zapamiętała ten głos. Gdy tylko się urodziła i usłyszała go znowu, na jej twarzy pojawił się… szeroki uśmiech. Wyjątkowy moment udało się uwiecznić na zdjęciu. Szczęśliwi rodzice postanowili podzielić się nim na Instagramie. W tym celu założyli córce konto, a fotografia z narodzin była pierwszą, jaka się na nim pojawiła. Pod spodem znalazł się opis, który brzmiał: „Kiedy zobaczyłam moją rodzinę po raz pierwszy”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quando vi minha família pela primeira vez ❤️🥰

Post udostępniony przez Antonella (@antonella.vilela)

Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.

Rodzice nie kryli szczęścia, jakie ich spotkało

Wzruszony tata udostępnił ten niezwykły obrazek również na swoim profilu. „Nie wiem, jak wytłumaczyć to, co wtedy czułem. Każdego dnia rozmawiałem z córką, gdy była jeszcze w łonie matki. Zawsze mówiłem jej, że ją kocham, że będę najlepszym ojcem na świecie! Kiedy się urodziła, to tak mi odpłaciła. Uśmiechem, dzięki któremu jestem bardziej niż szczęśliwy” – napisał. Mama Antonelli, bo tak rodzice nazwali dziewczynkę, również skomentowała niesamowitą reakcję córki tuż po narodzinach. „Prezent, który dostałam od mojego Pana…” – wyznała Tarsila.

Antonella Vilela przyszła na świat 11 sierpnia. Od tego czasu na jej koncie na Instagramie pojawiło się już kilkadziesiąt zdjęć. Widać, że dziewczynka nadal jest bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antonella (@antonella.vilela)


Też macie zdjęcia waszych dzieci z pierwszych chwil tuż po narodzinach? Jak wspominacie tamten czas? Pamiętacie pierwsze reakcje waszych maluszków? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: deon.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy