brat pomaga bliźniakowi przeżyć
fot. Instagram

Noworodek ważył tylko 0,5 kg. W walce o życie pomaga mu brat bliźniak!

Bracia bliźniacy urodzili się z ogromną różnicą wagową: mniejszy chłopiec ważył tylko tyle, co bochenek chleba. Maluszek wciąż walczy o życie i zdrowie, a pomaga mu niezwykła więź z bratem.
Magdalena Drab
brat pomaga bliźniakowi przeżyć
fot. Instagram
Bracia urodzili się tego samego dnia w 28. tygodniu ciąży. Choć obaj byli wcześniakami, to stan jednego z nich okazał się o wiele gorszy – maluszek ważył zaledwie 0,5 kg, podczas gdy jego brat aż trzy razy więcej! 

Niezwykła więź bliźniąt: silniejszy pomaga słabszemu w walce o życie

Ze względów medycznych bracia mogli się spotkać dopiero po 10 tygodniach od porodu. Ale według relacji mamy, Kelly Graves, malutki Chester oraz większy Otis sprawiali wrażenie, jakby nigdy się nie rozstawali. Chester jest zapatrzony w brata i podobno ma na jego punkcie obsesję. Z kolei Otis wzruszył rodziców czułością, z jaką przytulał wciąż walczącego o zdrowie bliźniaka. Zdaniem mamy więź między braćmi daje temu słabszemu mnóstwo siły.

„Jesteśmy szczęśliwi, że Chester jest wojownikiem i pomimo tego wszystkiego, przez co przeszedł, wciąż walczy, żeby wrócić do domu i być z rodzicami, Otisem i resztą rodziny” – napisała mama bliźniaków na Instagramie, gdzie relacjonuje życie swojej rodziny.
 

Kelly Graves pokazała też, jak bardzo zmienił się malutki Chester w ciągu 10 tygodni od urodzenia. Niesamowity widok! Trzymamy kciuki za szybki powrót do domu.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy