GRY

Nowość LISTERINE® SMART RINSE® – specjalnie dla dzieci!

Od tego, jak codziennie chronimy zęby maluchów, zależy ich zdrowie. Dzięki nowości LISTERINE® SMART RINSE®, higiena jamy ustnej u dzieci stanie się pełniejsza i radośniejsza.
listerine, płyn do płukania ust
Nauka dokładnego i systematycznego szczotkowania trwa latami, ale to od rodziców zależy, czy mycie zębów stanowi dla dziecka przykry obowiązek, czy jest czasem radosnej zabawy. Przynajmniej do 6. roku życia maluchy powinny myć zęby pod okiem rodzica. Szczotkowanie zębów po 6. roku życia, może być uzupełnione stosowaniem płynu do płukania ust z fluorkiem sodu. Dzięki temu, dbanie o zdrowie zębów jest dużo łatwiejsze i kompletne. Płyn dociera do każdego zakamarka buzi i pomaga pozbyć się tych wszystkich małych kawałków jedzenia, które ominęła szczoteczka.

Płyn LISTERINE® SMART RINSE® zawiera fluorek i pomaga redukować ubytki skuteczniej niż samo szczotkowanie. Powinien być stosowany, podobnie, jak płyny przeznaczone dla dorosłych, dwa razy dziennie, po szczotkowaniu.

Płyn LISTERINE® SMART RINSE®:
- Zawiera fluorek, który wzmacnia zęby i pomaga chronić je przed próchnicą (0,022% w/v 100 ppm F).
- Usuwa szkodliwe bakterie, główną przyczynę powstawania płytki nazębnej 
i chorób dziąseł.
- Dociera do całej jamy ustnej, zębów, dziąseł i języka.
- Łączy razem i zabarwia pozostałe po szczotkowaniu cząsteczki, które są widoczne w płynie wypluwanym do zlewu. Dzięki temu dziecko widzi efekty płukania i wie, czemu ono służy.
- Posiada unikalny dozownik, dzięki któremu maluchy nie tylko nie wyleją płynu, ale też mają mnóstwo zabawy podczas płukania.


LISTERINE® SMART RINSE® nie zawiera cukru i co ważne dla maluchów, ma delikatny smak. 
Dostępny jest w dwóch wariantach: owocowym oraz łagodnie miętowym.
Sugerowana cena detaliczna: 13,99 zł/250 ml.
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj