GRY

Nowości książkowe, które musi przeczytać z rodzicami każdy maluch!

Zobacz książki, nad którymi Mamotoja.pl objęło patronat. To seria książeczek Przyjazna Łapka – opowieści o zwierzątkach, które poruszają mniejsze i większe problemy dotyczące każdego z nas – niezależnie od wieku.
Książeczki Przyjazna łapka
fot. mat. prasowe
Seria książeczek urzeka kolorami, tematyką i na pewno porwie niejednego małego znawcę zwierzaków. Każda z książek jest wyjątkowa, często pokazuje pewne utarte schematy w nowym świetle - przecież nic w świecie nie jest oczywiste (także piękno) i nie można nikogo szufladkować. To, że każda z książeczek jest bestsellerem na świecie nie jest bez znaczenia - dzieci kochają Przyjazną Łapkę!

"Żyrafy nie umieją tańczyć"

Kultowa pięknie rymowana i ilustrowana książka nie schodzi z pierwszych miejsc list bestsellerów od blisko 20 lat w ponad 30 krajach.
O książeczce: Gerard marzy, by zatańczyć tak jak inne zwierzęta w konkursie TANIEC DŻUNGLI. Ale przecież każdy wie, że żyrafy nie umieją tańczyć... a może jednak umieją?

Redakcja poleca: Miasteczko Zmysłów 2018 r. Białystok – zobacz relację [WIDEO]
Zobacz, jak ciekawie rodzice z dziećmi w Białymstoku spędzili czas w ramach naszej akcji Miasteczko Zmysłów! Obejrzyj wideo i dowiedz się jakie porady dała rodzicom psycholog Dorota Zawadzka.

"A każdy widział kota"

Bestseller nr 1 New York Timesa tłumaczony na 25 języków.
O książeczce: Kot szedł sobie przez świat, a każdy widział go inaczej: dziecko, pies, lis, ryba, mysz, pszczoła, ptak, pchła czy wąż. A ty, kiedy widzisz kota, to co widzisz?
Brendan Wenzel, autor, pokazuje, jak perspektywa, z jakiej patrzymy, kształtuje to, co widzimy. Rozwija zmysł obserwacji,ciekawość, wyobraźnię i uczy empatii.

"Rycerz, który nie chciał walczyć"

O książeczce: Jak poskromić smoka? Wystarczy mu poczytać! Kiedy rodzice wyprawiają Leosia, by walczył ze smokiem, Leoś zabiera ze sobą miecz, tarczę... i stos ulubionych książek. Przecież nawet żaden smok nie oprze się ciekawej książce?!
Magiczna pochwała i zachęta do czytania! Pięknie rymowana i cudownie ilustrowana książka wydawana w 20 krajach o myszce-rycerzu, który zamiast walczyć, wolał czytać książki i opowiadać bajki, a wszyscy – nawet smok – pokochali jego opowieści.

"Za dużo marchewek"

O książeczce: Królik KOCHA marchewki. Właściwie to kocha je tak bardzo, że w jego przytulnej norce zaczyna brakować dla niego miejsca. Kiedy przyjaciele proponują mu pomoc, Królik z radością ją przyjmuje. Ale czy mnóstwo marchewek nie oznacza przypadkiem mnóstwa kłopotów dla Królika i jego przyjaciół?
Ta urocza książka pokazuje, jak siła przyjaźni pomaga przetrwać trudne chwile w życiu. Nawet gdy po drodze spotykają nas niekoniecznie miłe niespodzianki. I że przyjaźń i dzielenie się z innymi są ważniejsze niż posiadanie.

"Jak schować lwa"

O książeczce: Wesoła, urocza opowieść o zupełnie wyjątkowej przyjaźni, obsypana międzynarodowymi prestiżowymi nagrodami. Gdzie bardzo mała dziewczynka może schować bardzo dużego lwa? To nie takie łatwe, bo wiadomo, że dla mamusi i tatusia lew w domu to nic fajnego. Ale może w końcu im się to spodoba? Bo przecież nie da się chować lwa bez końca.
 

"Kto przytuli Misia Tulisia?"

O książeczce: Czy chcesz, żeby ktoś cię naprawdę MOCNO PRZYTULIŁ? Dołącz do Misia Tulisia, który szuka prawdziwego, misiowego przytulenia!
Urocza, ciepła historia o misiu, który budzi się ze snu zimowego i szuka kogoś, kto go przytuli. Odkrywa, że najlepiej przytulić się do swojej mamy.
 

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zimowy wypoczynek