mini mini

Nowości Mini Mini - kwiecień 2009

Zobacz, jakie propozycje na kwiecień przygotował kanał Mini Mini dla naszych najmłodszych widzów.
mini mini
KWIECIEŃ

Świnka Pepa: seria 2 (52x5’) – serial animowany
Prod. Wlk. Brytania
© Contender Group Ltd.
Emisja Codziennie od 1 kwietnia 2009 o godz. 8:25 oraz 11:25 w Mruczance

Peppa mieszka razem z tatą, mamą i braciszkiem Georgem. Uwielbia grać w różne gry, przebierać się i ponad wszystko spędzać dni na dworze i skakać do błotnistej kałuży. Przygody Peppy są zabawne, czasem powodują, że zakręci się łza w oku, ale zawsze każda historia ma szczęśliwe i radosne zakończenie.
Serial o przygodach Peppy został wyróżniony nagrodą BAFTA w kategorii najlepsza animacja i najlepszy serial animowany dla przedszkolaków.Dom na wielkim drzewie (40x26’) – serial animowany
Prod. USA 2007
© Jim Benson Company. All rights reserved.
Emisja Codziennie od 1 kwietnia 2009 o godz. 18:30 oraz 12:30 w Przytulance

Nominowana do nagrody Emmy seria stworzona przez Mitchella Kriegmana twórcę m.in. Niedzwiedzia, w duzym niebieskim domu. W każdym odcinku dzieci przeżywają fascynujące przygody i poznają otaczający je świat przyrody. Dzięki poruszanym w programie tematom związanym z ochrona środowiska i ekologia maluchy uczą się jak żyć w zgodzie z natura. Przewodnikiem po świecie przyrody jest leniwiec Śpioch zamieszkujący w domu na drzewie w dżungli oraz jego przyjaciele m.in. małe małpki Zuza i Kuba, mrówkojad Wiktor i żabka Grześ.Od 10 kwietnia MiniMini zaczyna nadawać o godzinę dłużej. Pasmo Przytulanka zostaje przedłużone do godziny 21:00! Poniżej nowy serial, który pojawi się w wydłużonym czasie:

Truskawkowe ciastko (20x26’) – serial animowany
Prod. USA 2005
© American Greetings. 
Emisja Codziennie od 10 kwietnia 2009 o godz. 20:00 oraz 12:00 w Przytulance

Truskawkowe Ciasteczko to mądra, sympatyczna, pełna energii  i radości dziewczynka, która zawsze pomaga swoim przyjaciołom. Opiekuje się tez swoja młodszą siostrzyczka Jabłuszkiem. Najbliżsi przyjaciele Truskawki to Imbirka, Pomarańczka, Anielski Torcik  i jedyny  „rodzynek” wśród gromadki dziewczyn Jagodowy Torcik, mistrz jazdy na deskorolce. Truskawkowe Ciasteczko ma tez dwa ulubione zwierzaki kota Kremówka i psa Keksika. W kolejnych odcinkach jej przygód widzowie uczestniczą m. in. w organizowaniu przyjęcia urodzinowego, w wycieczce na Biegun Północny oraz poszukują wiosny i organizują Święto Miodu.


Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy