GRY
 
 

Nowości Mini Mini - kwiecień 2009

Zobacz, jakie propozycje na kwiecień przygotował kanał Mini Mini dla naszych najmłodszych widzów.

mini mini
KWIECIEŃ

Świnka Pepa: seria 2 (52x5’) – serial animowany
Prod. Wlk. Brytania
© Contender Group Ltd.
Emisja Codziennie od 1 kwietnia 2009 o godz. 8:25 oraz 11:25 w Mruczance

Peppa mieszka razem z tatą, mamą i braciszkiem Georgem. Uwielbia grać w różne gry, przebierać się i ponad wszystko spędzać dni na dworze i skakać do błotnistej kałuży. Przygody Peppy są zabawne, czasem powodują, że zakręci się łza w oku, ale zawsze każda historia ma szczęśliwe i radosne zakończenie.
Serial o przygodach Peppy został wyróżniony nagrodą BAFTA w kategorii najlepsza animacja i najlepszy serial animowany dla przedszkolaków.Dom na wielkim drzewie (40x26’) – serial animowany
Prod. USA 2007
© Jim Benson Company. All rights reserved.
Emisja Codziennie od 1 kwietnia 2009 o godz. 18:30 oraz 12:30 w Przytulance

Nominowana do nagrody Emmy seria stworzona przez Mitchella Kriegmana twórcę m.in. Niedzwiedzia, w duzym niebieskim domu. W każdym odcinku dzieci przeżywają fascynujące przygody i poznają otaczający je świat przyrody. Dzięki poruszanym w programie tematom związanym z ochrona środowiska i ekologia maluchy uczą się jak żyć w zgodzie z natura. Przewodnikiem po świecie przyrody jest leniwiec Śpioch zamieszkujący w domu na drzewie w dżungli oraz jego przyjaciele m.in. małe małpki Zuza i Kuba, mrówkojad Wiktor i żabka Grześ.Od 10 kwietnia MiniMini zaczyna nadawać o godzinę dłużej. Pasmo Przytulanka zostaje przedłużone do godziny 21:00! Poniżej nowy serial, który pojawi się w wydłużonym czasie:

Truskawkowe ciastko (20x26’) – serial animowany
Prod. USA 2005
© American Greetings. 
Emisja Codziennie od 10 kwietnia 2009 o godz. 20:00 oraz 12:00 w Przytulance

Truskawkowe Ciasteczko to mądra, sympatyczna, pełna energii  i radości dziewczynka, która zawsze pomaga swoim przyjaciołom. Opiekuje się tez swoja młodszą siostrzyczka Jabłuszkiem. Najbliżsi przyjaciele Truskawki to Imbirka, Pomarańczka, Anielski Torcik  i jedyny  „rodzynek” wśród gromadki dziewczyn Jagodowy Torcik, mistrz jazdy na deskorolce. Truskawkowe Ciasteczko ma tez dwa ulubione zwierzaki kota Kremówka i psa Keksika. W kolejnych odcinkach jej przygód widzowie uczestniczą m. in. w organizowaniu przyjęcia urodzinowego, w wycieczce na Biegun Północny oraz poszukują wiosny i organizują Święto Miodu.


Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj