GRY
 
 

Nowy magazyn "Be active" już w czerwcu na rynku

Już w czerwcu 2015 r. na rynku zadebiutuje nowy miesięcznik Be Active. Dietetyka&Fitness. Redaktor naczelną jest Ewa Chodakowska. Koncepcja magazynu łączy tematykę zdrowego odżywiania, fitnessową oraz lifestylową.

Ewa Chodakowska
fot. Edipresse Polska/R. Wilczyński

"Be active" dedykowane jest kobietom  w wieku 18-35 lat, zainteresowanym aktywnym trybem życia, przywiązującym szczególną wagę do zdrowia we wszystkich jego aspektach. To również odpowiedź na potrzeby czytelniczek, które świadomie podchodzą do kwestii odżywiania i w odpowiedzialny oraz holistyczny sposób chcą o siebie zadbać.  Znajdą w nim one wiele ciekawych artykułów na temat m.in. aktywności fizycznej i racjonalnej diety, napisanych bliskim  i koleżeńskim językiem oraz wspartych radami ekspertów i badaniami naukowymi.

Redaktor naczelna Ewa Chodakowska

Unikalny charakter pisma gwarantuje osoba redaktor naczelnej – autorytet, a zarazem bardzo popularna i lubiana ekspertka w dziedzinie fitness i zdrowego stylu życia. Ewa Chodakowska osiągnęła spektakularny sukces zachęcając kobiety do ćwiczeń fizycznych  i zdrowego odżywiania. Jej profil na Facebooku śledzi ponad 1,5 miliona fanów. Jest także autorką bestsellerowych książek oraz programów treningowych, w których motywuje, radzi i dzieli się swoim profesjonalnym doświadczeniem. Prowadzi również własny program telewizyjny Be Active (Kuchnia+).


Na zdjęciu: Ewa Chodakowska – Redaktor Naczelna miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness nowego magazynu Edipresse Polska z mężem Lefterisem Kavoukis. Foto: Edipresse Polska/R. Wilczyński.

Be Active ma całkowicie oryginalną i innowacyjną koncepcję. Jej autorkami są Ewa Chodakowska oraz Ewa Janczak-Cwil – zastępca naczelnej, doświadczona trenerka i była redaktor miesięcznika Shape
Redakcja poleca: Świętuj drugie urodziny magazynu Be Active z Ewą Chodakowską! [WIDEO]
Między innymi z tej okazji mamy dla Was premierową płytę z ćwiczeniami "Hot Body", która pozwoli Ci wrócić do formy.

„Be active” odpowiedzią na potrzeby czytelniczek

Przygotowanie nowego pisma poprzedziły wnikliwe badania rynku czytelniczek pism o zdrowym stylu życia oraz samego magazynu.
„Widzimy, że w ofercie rynkowej brakuje magazynu, który jak Be Active. Dietetyka&Fitness promuje aktywność fizyczną i zachęca do dbania o siebie, jednocześnie nie skazując czytelniczki na wieczne diety odchudzające, bądź zbyt ambitne zadania sportowe. Be Active. Dietetyka&Fitness to zdrowe podejście do życia, wsparte autorytetem, wiedzą i wielkim doświadczeniem trenerki wszystkich Polek - Ewy Chodakowskiej.” –  mówi Ewa Redel-Bydłowska, członek zarządu Edipresse Polska SA.

Na zdjęciu w  środku: Ewa Chodakowska – Redaktor Naczelna miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness nowego magazynu Edipresse Polska z mężem Lefterisem Kavoukis; po prawej stronie Zbigniew Napierała – Prezes Edipresse Polska, Jacek Wyżykiewicz – Hochland, Beata Okrój-Rozbiewska i Marta Byra – Quality PR; po lewej stronie Danuta Jakubowska – Lekam, Edyta Kordowska – Dyrektor Biura Reklamy magazynów platformy poradnikowej & healthy Edipresse Polska. Foto: Edipresse Polska/R. Wilczyński.

Magazyn pojawi się na rynku już w czerwcu z ceną  7,99 zł i będzie ukazywał się w cyklu miesięcznym.
Doładuj
Przeładuj