GRY
 
 

Nowy Taniec dla Dzieci - 16.03, Stary Browar, Poznań

Przedstawiamy informację o kolejnym wydarzeniu w ramach projektu Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci.

stary browar
16.03.2013 / 12:00 / Studio Słodownia +3 / wiek: 4-6 lat
 
Warsztaty są zaproszeniem dzieci do abstrakcyjnego i pełnego tajemnic świata  elektronicznych dźwięków i multimedialnych obrazów. Podczas zajęć grupa dzieci  wyruszy w dźwiękową ekspedycję pod przewodnictwem dwóch artystów multimediów,  którzy w doskonały sposób umieją dzielić się swoją pasją z najmłodszymi. Poprzez  budowanie ruchomych rzeźb z własnych ciał, łączenie się w długie łańcuchy i  wspólne zabawy z użyciem prostych konstrukcji elektronicznych, dzieci wraz z artystami  będą odkrywać świat generowania dźwięków i obrazów. Warsztaty są zaproszeniem do  małego multimedialnego laboratorium, w którym dzieci będą mogły spróbować swoich  sił w konstruowaniu prostych instrumentów elektronicznych, przekonają się jak brzmi  cytryna oraz w jaki sposób ruch ich ciała może wpływać na zmiany obrazu.
 
To niezwykłe spotkanie dwóch osobowości polskiej sceny alternatywnej elektroniki,  artystów multimediów, których połączyła fascynacja pracą z dziećmi.
 
Czas trwania
90 minut
 
Wejściówki
5 zł/osoba do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru
Liczba miejsc jest ograniczona. Nie gwarantujemy, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. Prosimy o wcześniejszych zakup wejściówek.
 
Szczegółowe informacje
www.starybrowarnowytaniec.pl <http://www.starybrowarnowytaniec.pl>
www.artstationsfoundation5050.com <http://www.artstationsfoundation5050.com>

Bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w twoim mieście
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj