Anna Lewandowska ubrała choinkę
fot. Instagram

Klara Lewandowska poprosiła Mikołaja o coś, co inne dzieci mają na co dzień!

W domu Roberta i Anny Lewandowskich trwają już przygotowania do świąt. Trenerka podzieliła się życzeniami, które starsza córeczka wypisała w liście do Mikołaja.
Aleksandra Zaborowska
Anna Lewandowska ubrała choinkę
fot. Instagram
U Lewandowskich szybko pojawiła się w tym roku choinka, a klimat świąteczny ruszył już pełną parą. Właśnie dlatego mała Klara napisała już list do Świętego Mikołaja, w którym zawarła dość nietypowe życzenie…

Klara Lewandowska napisała list do Mikołaja

Anna Lewandowska przyspieszyła w tym roku święta, aby móc przeżyć jak najwięcej radosnych i pozytywnych chwil z rodziną, zwłaszcza w tak ciężkim roku jak ten.

Gwiazdkowy klimat udzielił się także małej Klarze, która pisząc list do Świętego Mikołaja… wcale nie poprosiła o drogie zabawki czy wymyślne prezenty. Mała Lewandowska zażyczyła sobie… truskawkowe ciastko!

Informując o tym zabawnym życzeniu na InstaStories, jej mama podkreśliła, że u nich w domu królują zdrowe wybory dietetyczne. Czy to oznacza, że mała otrzyma fit zamiennik wymarzonego ciasteczka? Nie wiemy! Mamy nadzieję, że z okazji Świąt, rodzice wyjątkowo spełnią „niezdrowe” życzenie córeczki!
 
Źródło: Plotek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy