GRY
 
 

O mądrym rybaku i głupim diable

11.11.2011r., godz.12.00 Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki" zaprasza dzieci na przedstawienie w wykonaniu TEATRU LALKI I AKTORA „PARAWAN”.

wydarzenia, teatr parawan
Scenariusz oparty został na baśni ludowej z okolic Olkusza. Rybak Maciej, mieszkający z żoną Jagną i dziećmi w chacie nad rzeką Białą Przemszą, utrzymywał się z łowienia ryb. Niewiele zarabiał, bo też i ryb w rzece było niewiele. Nieznajomy, z którym podzielił się kawałkiem chleba, podarował mu tajemniczą tabakierkę, a także wskazał łowisko pełne ryb. Buszujący w okolicy Diabeł Kusy upatrzył sobie duszę Rybaka jako niezbędną zdobycz dla poprawienia swoich stosunków z władcą piekieł – Lucyferem. I tu zaczyna się cała niezwykła przygoda...
 
Czy Diabeł zdobędzie duszę Rybaka? Przyjdziecie w piątek 11 listopada o godz. 12.00 na spektakl Teatru Lalki i Aktora PARAWAN i sprawdźcie.

Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3,
tel. 12 378 96 66
Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego

Wstęp: 10zł

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj