Dziecko zgubiło się na plaży, a jego matka nawet tego nie zauważyła
fot. Adobe Stock, TikTok/kolaż mamotoja.pl

O włos od tragedii. Dziecko ZGUBIŁO SIĘ na plaży, a jego matka nawet tego nie zauważyła! [FILM]

Niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Przypadkowy plażowicz uratował niemowlę, które mogło zginąć pod kołami samochodów. W tym samym czasie mama dziecka dobrze się bawiła na plaży. Nawet nie zauważyła zniknięcia malucha.
Sylwia Arlak
Dziecko zgubiło się na plaży, a jego matka nawet tego nie zauważyła
fot. Adobe Stock, TikTok/kolaż mamotoja.pl
Incydent, który mógł skończyć się tragicznie, miał miejsce na jednej z plaż w Wielkiej Brytanii. 32-letni Michael Currid cieszył się wolnym czasem ze swoim partnerem. W pewnym momencie zauważył na szczycie schodów prowadzących do ruchliwej drogi niemowlę. Niemal w ostatniej chwili wziął dziecko na ręce. Zdenerwowany całą sytuacją zaczął szukać opiekunów malucha.

Bohater, który uratował dziecko, nagłośnił sprawę

Mężczyzna rozmawiał z plażowiczami, nikt jednak nie wiedział, kim są rodzice niemowlaka. 32-latek w końcu zidentyfikował matkę, która akurat rozmawiała przez telefon. Podeszła do mężczyzny, jak gdyby nic się nie stało. Nie przerwała rozmowy, kopała piłkę. Odebrała dziecko bez słowa wyjaśnienia czy podziękowania.
 
@lexhartop

tiktok took the original video down, you can’t see anyone’s faces, this deserves attention ##lostbaby

♬ original sound - Lex Hartop
„Nie była nawet zaniepokojona. To oburzające” – mówił Michael Currid. Mężczyzna nagrał wideo i zamieścił je na TikToku. Widzimy na nim poszukiwania opiekunów dziecka na plaży w brytyjskiej miejscowości wypoczynkowej Dymchurch.

Wideo zyskało dużą popularność. Internauci nie mogą zrozumieć, jak matka dziecka mogła zachować się tak nieodpowiedzialnie. „Więc w ogóle jej to nie obchodziło? Nie martwiła się? Nie była wdzięczna?” – skomentował jeden z nich. Trudno się dziwić takim komentarzom!

Byliście kiedyś świadkami podobnej sytuacji?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak nie zgubić dziecka w tłumie? 7 rad dla rodziców [WIDEO]
Sezon wakacyjny nierozerwalnie łączy się z przebywaniem w tłumie – wystarczy chwila nieuwagi, by stracić dziecko z pola widzenia. Dlatego trzeba zachować szczególną czujność podczas pobytu na lotnisku, dworcu, plaży czy basenie. Co zrobić, by nie doszło do zaginięcia i jak szybko odnaleźć dziecko, jeśli to się wydarzy?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy