mama, karmienie piersią, noworodek, niemowlę, karmienie, pierś
fot. © Аrtranq - Fotolia.com

Obcy mężczyzna wrzucił jej zdjęcie z karmienia piersią na Facebooka. Oburza was to?

Pewna młoda mama dowiedziała się, że zupełnie obcy jej mężczyzna wrzucił jej zdjęcie na faceobooka, ponieważ oburzyło go to, że karmiła piersią w miejscu publicznym.
Aneta Grinberg
mama, karmienie piersią, noworodek, niemowlę, karmienie, pierś
fot. © Аrtranq - Fotolia.com
Mężczyzna relacjonował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że jadł posiłek ze swoją małą córeczka i ku jemy niezadowoleniu inna mama karmiła swoje dziecko piersią. Mężczyzna napisał, że rozumie, że kiedy małe dziecko jest głodne, trzeba je nakarmić, ale nie spodobało mu się to, że mama karmiła niemowlę w publicznym barze siedząc nieopodal niego. Oburzony mężczyzna zrobił kobiecie zdjęcie i całe zdarzenie opisał na facebooku.
Potem czekał na rekcje innych użytkowników. Doczekał się, ponieważ napisała do niego karmiąca mama. Conner Kendall miała więcej odwagi niż atakujący ją na portalu społecznościowym mężczyzna, bo otwarcie mu wyjaśniła mu, że nie widzi nic zawstydzającego w tym, co zrobiła i przypomniała mu, że zamieszczając jej zdjęcie bez jej zgody naruszył prawo.
Zdaniem prawników rozpowszechnianie wizerunku bez pozwolenia tej osoby  jest niezgodne z prawem. Mężczyzna podobno przeprosił ją wysyłając prywatną wiadomość, a nie publicznie, tak jak ją obraził szydząc z niej.

Czytaj też: Karmiące cyce na ulice - petycja ws karmienia piersią złożona w resorcie zdrowia
 
Jak zachowałybyście się w jej sytuacji? Co zrobiłybyście gdyby ktoś zamieścił wasze zdjęcie z podobnej sytuacji na Facebooku? Piszcie w komentarzach.

Zobacz także: Które leki można brać karmiąc piersią?
Źródło: Popsugar
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy