GRY
 
 

Objazdowa wystawa Centrum Nowoczesności „Młyn wiedzy”

21–27.04.2012r., CSW zaprasza serdecznie na pierwszą objazdową wystawę Centrum Nowoczesności „Młyn wiedzy”: zatytułowaną WODA.

centrum sztuki współczesnej znaki czasu
Ekspozycja ma być z założenia opowieścią, która w sposób prosty i przystępny, na wybranych przykładach, przedstawi związek człowieka z wodą i skłoni odbiorcę do refleksji nad swoim do niej stosunkiem. Będzie akcentować obecność wody w rożnych aspektach życia oraz przedstawiać ciekawe zjawiska fizyczne i chemiczne zachodzące w środowisku wodnym.

Składać się będzie z 9 interaktywnych, mobilnych stanowisk doświadczalnych – eksponatów (Zamknij się w bańce, Bańkowa ściana, Pryzmat cieczowy, Nurek Kartezjusza, Lepkość, gęstość cieczy, Wirująca kula, Wirujący cylinder, Wodny światłowód, Wir Wodny).

21 – 27 kwietnia 2012
Niecka performance
(parter CSW),
Wstęp wolny

Ponadto animatorzy Centrum Nowoczesności przeprowadzą imprezę interdyscyplinarną dla dzieci: warsztaty związane z tematyką wody oraz świata zmysłów (w ramach Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki)

Miejsce: teren wystawy WODA na parterze CSW
Zapisy: zgłoszenia przyjmuje Agnieszka Noskowicz, tel.: 56 622 01 52, wew. 107
Więcej informacji o warsztatach: http://www.festiwal.torun.pl/program/wyszukiwarka/
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj