oblał kwasem dziecięcy rower
fot. Adobe Stock

Oblał kwasem dziecięcy rowerek: bo mu przeszkadzał!

Pewien mężczyzna najpierw groził sąsiadce oraz jej synowi, a potem oblał żrącym kwasem rower chłopca. Wszystko przez to, że pozostawiony na klatce schodowej pojazd mu przeszkadzał. Dziecko się poparzyło!
Magdalena Drab
oblał kwasem dziecięcy rower
fot. Adobe Stock
Mężczyzna od dłuższego czasu był w konflikcie z 22-letnią sąsiadką. Przyczyną problemów miał być dziecięcy rowerek stojący na klatce schodowej obok jego drzwi. W efekcie omal nie doszło do tragedii!

Oblał kwasem rower dziecka

Mieszkaniec warszawskiego Mokotowa wygrażał sąsiadce z powodu dziecięcego roweru, był wyjątkowo agresywny i wulgarny. W końcu oblał rower 4-latka żrącą substancją, a gdy chłopiec na niego wsiadł, dotkliwie poparzył sobie dłonie i oczy, które zaczął trzeć rękami. Nie obyło się bez interwencji lekarza, ale na szczęście udało się uratować wzrok dziecka.

Koszmar rodziny na tym się jednak nie skończył. 39-latka aresztowano, ale gdy tylko wyszedł z aresztu, znów groził 22-latce, krzyczał m.in., że ją zabije, a jej dziecku utnie głowę. Złamał tym samym prokuratorski zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Po kolejnym zatrzymaniu mężczyzny już nie wypuszczono z aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: Gazeta.pl

Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy