Oburzona Anna Popek: „Gwiazdunie wspierają aborcję i czarne marsze, a w domu tulą swoje ukochane dzieci”
fot. Instagram/annapopek_official

Oburzona Anna Popek: „Gwiazdunie wspierają aborcję i czarne marsze, a w domu tulą swoje ukochane dzieci”

Zazwyczaj dyplomatyczna i zachowawcza Anna Popek ostro skrytykowała gwiazdy show-biznesu. Dziennikarce nie podoba się, że niektórzy celebryci kreują się na autorytet, nie będąc nim.
Joanna  Biegaj
Oburzona Anna Popek: „Gwiazdunie wspierają aborcję i czarne marsze, a w domu tulą swoje ukochane dzieci”
fot. Instagram/annapopek_official
Ania Popek raczej stroni od poruszania kontrowersyjnych tematów. Tym razem jednak było inaczej. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym bardzo szczerze i bezpośrednio napisała, co myśli. Skrytykowała ona niektóre osoby, starające się być autorytetem w dziedzinie, na której się nie znają lub żyją w inny sposób, niż wskazywałby ich wypowiedzi. 

Autorytet wg Popek

Dziennikarka w kilku gorzkich słowach podsumowała zachowanie niektórych celebrytów. Nie kryła ona oburzenia tym, że pouczają oni innych, gdy sami swoim życiem i wyborami pokazują, że istotne są dla nich zupełnie odmienne rzeczy.

„Co z naszymi głowami, a bardziej jeszcze z głowami naszych dzieci zrobili celebryci? Co decyduje o tym, że ktoś może pouczać a ktoś inny nie? Odpowiedz jest prosta. Samo życie. Autorytet to ktoś kto swoim życiem, wyborami udowadnia, że ważne dla niego jest to, co mówi i w co wierzy, że potwierdza to życiem” - napisała dziennikarka. 
Redakcja poleca: Czy jesteś za zaostrzeniem przepisów pozwalających na aborcję? [SONDA ULICZNA]
Zaostrzenie przepisów ustawy antyaborcyjnej wzbudza gorącą dyskusję społeczną. Zapytaliśmy przechodniów, co myślą na ten temat. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

„Gwiazdunie" są za aborcją, ale są zakłamane

Dziennikarka nie kryła także zirytowania tym, że pewne osoby ze świata show-biznesu protestują np. w sprawie aborcji, a później pokazują, jak ważne jest dla nich życie rodzinne.

„Gwiazdunie telewizyjne, showbiznesowe często mówią to, co jest potem sztucznie nagłaśniane. Chociażby sprawa aborcji. Wspierają czarne marsze, fotografują się z piorunem na policzku z wymowną miną, a w domu tulą swoje ukochane dzieci do piersi i są piewcami życia rodzinnego”.

Ochrona przyrody tylko na pokaz?

Takie samo zdanie Anna Popek ma na temat ochrony przyrody: „To samo dotyczy ochrony przyrody - najgłośniej w sprawie ochrony polskich puszcz krzyczą ci, którzy spędzają czas z dala od nich, czego dowodem są piękne zdjęcia z całego świata zamieszczane w ich mediach”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co z naszymi głowami, a bardziej jeszcze z głowami naszych dzieci zrobili celebryci? Co decyduje o tym, że ktoś może pouczać a ktoś inny nie? Odpowiedz jest prosta. Samo życie. Autorytet to ktoś kto swoim życiem, wyborami udowadnia, że ważne dla niego jest to, co mówi i w co wierzy, że potwierdza to życiem. Gwiazdunie telewizyjne, showbiznesowe często mówią to, co jest potem sztucznie nagłaśniane. Chociażby sprawa aborcji. Wspierają czarne marsze, fotografują się z piorunem na policzku z wymowną mina, a w domu tulą swoje ukochane dzieci do piersi i są piewcami życia rodzinnego. To samo dotyczy ochrony przyrody - najgłośniej w sprawie ochrony polskich puszcz krzyczą ci, którzy spędzają czas z dała od nich, czego dowodem są piękne zdjęcia z całego świata zamieszczane w ich mediach. Autorytet medyczny zna się na medycynie, autorytet naukowy na wybranej przez siebie dziedzinie, aktor na wspaniałej sztuce jaką jest aktorstwo. Nie można być znawcą w każdym temacie, bo jest się niewiarygodnym. Można lubić czy promować pewne dziedziny ale proportions gardé... Mój znajomy cytując swoją babkę mówił o kimś takim z przekąsem: inteligentny, bo ładnie ubrany. Dobrego dnia wszystkim nam życzę😎

Post udostępniony przez Anna Popek (@annapopek_official)

Nie można znać się na wszystkim 

Ania podsumowała swój wpis, tłumacząc, jak właściwie powinno interpretować się słowo „autorytet” oraz kto i w jakiej dziedzinie może nim być: „Autorytet medyczny zna się na medycynie, autorytet naukowy na wybranej przez siebie dziedzinie, aktor na wspaniałej sztuce jaką jest aktorstwo. Nie można być znawcą w każdym temacie, bo jest się niewiarygodnym“.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy