GRY
 
 

Od ciebie zależy, czy Adaś dostanie lanie! - film

Niby proste zadanie matematyczne, ale jeśli się pomylisz … Ta interaktywna kampania rozprzestrzenia się po internecie jak wirus ... i bardzo dobrze!

pomóż Adasiowi rozwiązać zadanie, kampania społeczna, przemoc wobec dzieci
fot. materiały prasowe

Twoim zadaniem jest pomoc kilkulatkowi w rozwiązaniu równania. Zanim jednak przystąpisz do obliczeń, usłyszysz wykrzyczane dosadne słowa ojca Adasia: "Wiesz, ile to jest 3-3? Zero kompletne zero tak jak ty!". Po takim przekazie spróbuj rozwiązać zadanie. Czy nie ogarnie cię strach? Co się stanie, gdy się pomylisz?

Tobie nic, a za to Adaś usłyszy od zdejmującego pasek ojca: "Pod ścianę debilu!".

Mocna, wstrząsająca, przerażająca – takie słowa same nasuwają się po obejrzeniu kampanii Fundacji Dzieci Niczyje. Jej celem jest wpisanie się w pamięć numeru KRS fundacji, a tym samym przekazanie 1% na rzecz organizacji. Akcja uświadamia, jak może wyglądać codzienność dzieci doświadczających przemocy. Wskazuje też, co możemy zrobić, aby przerwać ich dramat.

Misją Fundacji Dzieci Niczyje jest ochrona i zapewnienie bezpiecznego dzieciństwa każdemu dziecku. Pomaga ona dzieciom, które doświadczyły przemocy.

Redakcja poleca: Kampania GADKI - film promujący akcję
Zobacz pięcioro dobrze wychowanych dzieci, które wiedzą jak chronić się przed wykorzystywaniem seksualnym. I naucz tego również swoje dzieci.
Doładuj
Przeładuj